دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک ایرانی جدید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۱ دقیقه تاریخ نگارش: ۸ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
تعداد رای‌دهندگان:
۳
۵
بزرگنمایی

در این مقاله با تحلیل و انالیز نمونه تصاویری از دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک جدید به معرفی ایده های دکوراسیونی 2021 پرداخته ایم.

دکوراسیون و رعایت اصول طراحی سرویس بهداشتی در طراحی فضاهای داخلی مسکونی، تجاری، اداری و موارد دیگر با کاربری های متفاوت از آخرین طراحی هایی است که معمولا در دیزاین فضاهای مختلف به آن فکر می شود و این استراتژی در طراحی فضاها بسیار کار اشتباهی است زیرا طراحی سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی برای هر ساختمانی با هر کاربریی بسیار اهمیت دارد و باید متناسب با آن فضا بهترین ایده و طراحی را در نقشه سرویس بهداشتی ایرانی اجرایی کرد.

اغلب ما ایرانی ها از آشپزخانه گرفته تا بالکن و تک تک اتاق ها به دیزاین و طراحی اش توجه می کنیم اما زمانی که نوبت به طراحی و دکوراسیون سرویس بهداشتی ایرانی می رسد هیچ ایده و نظری نداریم و با این جمله که :"چه کسی سرویس بهداشتی را می بیند؟!" از طراحی اصولی و شیک آن می گذریم!

با وجود تمامی موارد زمانی که تصویری از سرویس بهداشتی مدرن و زیبا را میبینیم دوست داریم همانند آن را در محل زندگی خود داشته باشیم تا در طی شبانه روز حضور در آن فضا را تجربه کنیم. اما بسیاری از ما به بهانه اینکه سرویس بهداشتی کوچکی داریم از طراحی و دیزاین شیک سرویس بهداشتی منزلمان عبور می کنیم.

ما در این مقاله با تحلیل و آنالیز نمونه تصاویری از دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک جدید به معرفی ایده های دکوراسیونی 2021 پرداخته ایم.

تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

 

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

استفاده از قفسه ها برای دکوراسیون حمامهای ایرانی یا سرویس های بهداشتی با ابعاد کوچک بسیار کارساز است. فرقی نمیکند این قفسه ها روکار باشند یا توکار و در دل دیوار طراحی شوند مهم نحوه عملکرد آنها است که باعث می شود از حداکثر فضا بهترین استفاده را داشته باشید. پس طراحی و تعبیه قفسه را در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک جدی بگیرید!

دکوراسیون سرویس بهداشتی ایرانی

استفاده از قفسه‌ قدی فلزی برای نگهداری وسایل مختلف در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

 

در نمونه زیر در انتهای دیوار سرویس بهداشتی به دلیل کوچک بودن فضا از قفسه توکار استفاده شده است. این مدل قفسه‌های توکار می تواند فضای داخلی سرویس بهداشتی یا دکوراسیون حمامهای ایرانی را کارامدتر جلوه بدهد و گزینه بهترین به نسبت قفسه های روکار باشد!

نقشه سرویس بهداشتی ایرانی

نمونه دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی با طراحی قفسه توکار شیک و لوکس

 

استفاده از کاشیکاری سرویس بهداشتی با هر طرح و رنگی می تواند حس و حال دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل شما را از این رو به اون رو کند و حس و حال متفاوتی را به آن القا کند. پس استفاده از آن را در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک هم فراموش نکن!

اما در انتخاب و خریداری کاشی برای سرویس بهداشتی کوچک و نقلی باید مراقب باشید و با دقت و وسواس کاشی مدنظرتان را خریداری کنید. در نمونه زیر به خوبی با نصب کاشی محدوده کاسه توالت را از روشویی جدا کرده است و از کاشی ها به نحو احسنت بهره برده است.

طراحی سرویس بهداشتی کلاسیک

نمونه دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی کوچک ایرانی به همراه نصب کاشی هایی با طرح کوچک

 

در نمونه زیر از کاشی های مراکشی در دیوار انتهایی سرویس بهداشتی که سرویس فرنگی به آن نصب شده است استفاده شده و این کاشی ها نیز فکر شده انتخاب شده اند. زیرا وجود رنگ های متنوع در دل کاشی‌ها فضای سرویس بهداشتی را از یکنواختی خارج کرده است، کاشی ها در دیوار انتهایی استفاده شده اند و به فضای دستشویی عمق داده اند و به خوبی محدوده ای که سرویس فرنگی وجود دارد را نشان داده اند!

تزیین دیوار دستشویی ایرانی

نصب کاشی مراکشی برای تزیین دیوار دستشویی ایرانی

 

آینه را در دکوراسیون و دیزاین سرویس بهداشتی مدرن کوچک فراموش نکنید. آینه باعث انعکاس نور می شود و همین عمر برای فضاهای کوچک بسیار کارساز است و باعث می شود فضا دلبازتر احساس شود. اگر آینه را با فرم و فریم خاصی نیز انتخاب کنید باعث می شود فضای سرویس بهداشتی مدرن کوچک منزلتان زیباتر از پیش دیده شود.

یکی از ترندهای دکوراسیون حمام 2021، استفاده از آینه است پس حضور آینه چه در حمام چه در سرویس بهداشتی از واجبات است:))

دکوراسیون حمام 2021

استفاده از آینه با فرم دایره در دیزاین سرویس بهداشتی کوچک و شیک

 

آینه ای که در حمام یا سرویس بهداشتی استفاده می کنید هر چقدر بزرگ تر باشد فضای دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی را دلبازتر جلوه می دهد. پس تا جایی که امکان دارد از آینه‌های بزرگ استفاده کنید!

کاشیکاری سرویس بهداشتی

دکوراسیون داخلی لوکس و شیک سرویس بهداشتی کوچک و نصب آینه بزرگ با فرم مستطیل

 

استفاده از کمدهایی که در زیر روشویی برای دستشویی کوچک هستند یکی دیگر از آیتم‌هایی است که میتواند در طراحی سرویس بهداشتی کوچک به کمک شما بیاید. اگر در حال حاضر نیز روشویی دارید که در زیر آن کمد دارد اما کمد زیبایی خود را از دست داده است با بازسازی آن و جایگزینی اش با یک کمد زیبای دیگر میتوانید به دکوراسیون سرویس حس و حال تازه ای بدهید!

مدل دستشویی ایرانی

بازسازی سرویس بهداشتی کوچک با تعویض روشویی و فضای ذخیره زیر آن

 

اگر به طرح های کلاسیک و نئوکلاسیک علاقه مند هستید میتوانید با خرید یک کمد با طرح کلاسیک دکوراسیون سرویس بهداشتی را تا حدودی به سبک کلاسیک جلوه بدهید. البته بساز و بچین به شما پیشنهاد می کند تا جای امکان از سبک کلاسیک برای فضاهای کوچک و نقلی پرهیز کنید!

سرویس بهداشتی مدرن کوچک

طراحی سرویس بهداشتی کلاسیک با استفاده از رنگ سفید و کمدی با طراحی شیک

 

وجود نور چه طبیعی چه مصنوعی یکی از الزامات فضاها کوچک است که میتواند فضا را دلباز و روشن تر جلوه دهد پس سعی کنید تا جایی که در پروژه امکان پذیر است از یک نور طبیعی در دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی استفاده کنید و اگر این امکان وجود نداشت نگران نباشید امروزه چراغ‌های بسیاری برای فضای داخلی سرویس بهداشتی ها طراحی شده اند که شما میتوانید متناسب با فضا و طبق سلیقه خودتان یک مدل را خریداری کنید و روشنای مطلوب دکوراسیون سرویس بهداشتی را فراهم کنید!

تزیین سرویس بهداشتی با وسایل ساده

طراحی پنجره کوچک به عنوان نورگیر طبیعی در دل سرویس بهداشتی عمومی مدرن

 

حتما بخوانید: دکوراسیون جذاب برای حمام های ایرانی لوکس و جدید

نقشه سرویس بهداشتی ایرانی

استفاده از نورگیر طبیعی برای سرویس بهداشتی کوچک و شیک

 

انتخاب رنگ مناسب یکی از مهم ترین و اصلی ترین آیتم هایی است که باید در دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی و حمام های کوچک و نقلی با دقت و ظرافت خاصی استفاده شود تا فضا دلگیر و کسل کننده احساس نشود!

در نمونه زیر به خوبی دیوارهای فضا با استفاده از رنگ سفید و آجر سفید پوشانده شده اند و برای اینکه فضا تضاد خاصی داشته باشد و با سفیدی مطلق پر نشود از رنگ مشکی برای کف استفاده شده است و فضایی مدرن و لوکس را طراحی کرده اند.

دکوراسیون حمامهای ایرانی

استفاده از کاشی های طرح آجر به رنگ سفید برای دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی کوچک

 

در این مدل فضای داخلی سرویس بهداشتی نیز اینگونه است؛ از رنگ سفید برای دیوارها استفاده شده است اما در کف از کاشی های طرحدار به رنگ سفید و مشکی به کار رفته و فضا را از یکنواختی خارج کرده است!

طراحی سرویس بهداشتی لوکس

نمونه مدل سرویس بهداشتی کوچک مدرن و زیبا

 

استفاده از گل و گیاه و موجودات زنده را در دل سرویس بهداشتی نیز فراموش نکنید این موجودات دوست داشتنی می توانند در دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی منزل شما معجزه کنند و حس و حال تازه ای را در فضا ایجاد کنند!

مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک ایرانی

استفاده از گلدلن شیک و ساده به همراه گیاه آپارتمانی در دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی

 

گل ها و گیاهان بسیار وجود دارند که انتخاب مناسبی برای دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی یا حمام های کوچک هستند میتوانید به فروشگاه های مخصوص گل و گیاه بروید و از آن ها بخواهید گیاهان مناسب اینگونه فضا ها را در اختیار شما قرار دهند!

بازسازی سرویس بهداشتی کوچک

نمونه مدل سرویس بهداشتی شیک و مدرن تزیین شده با گیاه مخصوص

 

عکس دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی کوچک

دکوراسیون حمامهای ایرانی

استفاده از گیاه کاکتوس به همراه رنگ سفید در دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی کوچک

 

سرامیک حمامات

نمونه مدل دیزاین سرویس بهداشتی با استفاده از کاشی های طرحدار، قفسه های چوبی و گیاه

 

روشویی برای دستشویی کوچک

استفاده از کاشی های طرحدار در دیزاین سرویس بهداشتی کوچک 2021

 

تزیین سرویس بهداشتی با وسایل ساده

استفاده از رنگ سفید برای دیزاین فضای داخلی کوچک

 

اصول طراحی سرویس بهداشتی

استفاده از رنگ سفید در دیزاین سرویس بهداشتی کوچک

 

تزیین حمامهای کوچک عروس

استفاده از کاشی طرحدار ساده به رنگ روشن در فضای کوچک

 

ابعاد توالت فرنگی سایز کوچک

نمونه مدل دیزاین سرویس بهداشتی دیزاین شده با کاشی طرحدار مراکشی

 

مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک

مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک

نصب شیک ترین و زیباترین مدل کاشی سرویس بهداشتی به رنگ آبی با طراحی شیک

 

کاشی سرویس بهداشتی کوچک

نمونه مدل شیک ترین و زیباترین کاشی برای سرویس بهداشتی کوچک

 

حتما بخوانید: جدیدترین مدل های شیرآلات لاکچری و باکیفیت + تصاویر

مدل کاشی سرویس بهداشتی کوچک ایرانی

استفاده از ترکیب رنگی سفید و بنفش برای سرویس بهداشتی لاکچری و شیک


تزیین سرویس بهداشتی کوچک ایرانی

تزیین سرویس بهداشتی کوچک ایرانی

استفاده از انواع اکسسوری برای تزیین سرویس بهداشتی کوچک و شیک

 

تزیین سرویس بهداشتی کوچک ایرانی

استفادخ از طبقات چوبی رو باز برای چیدمان دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی کوچک


آینه سرویس بهداشتی کوچک

آینه سرویس بهداشتی کوچک

استفاده از آینه با لبه گرد برای دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک

 

آینه سرویس بهداشتی

نمونه مدل اینه گرد در طراحی و چیدمان سرویس بهداشتی کوچک


چیدمان سرویس بهداشتی کوچک

چیدمان سرویس بهداشتی کوچک

زیباترین و شیک ترین چیدمان سرویس بهداشتی کوچک با طراحی لاکچری

 

چیدمان سرویس بهداشتی

نمونه مدل چیدمان سرویس بهداشتی کوچک با طراحی ساده و شیک

 

سخن آخر

موارد گفته شده برای تمامی سرویس بهداشتی‌ های کوچک جدید 2021 قابل اجرا هستند. شما باید ببینید کدام یکی از موارد در فضای داخلی سرویس بهداشتی منزل شما قابل اجرا و مقرون به صرفه است. در طراحی و دیزاین سرویس بهداشتی کوچک ایرانی باید پیش از شروع به کار و اجرا بسیاری از موارد را مانند نوع کفپوش و کاشی یا تزیین دیوار دستشویی ایرانی را در نظر گرفت. اما نگران نباشید در بین ایده ها مواردی نیز وجود دارد که اگر به فکر بازسازی هستید از آن استفاده کنید و خلاقانه ترین ایده ها را در آن اجرا کنید.

نظرات خود را برایمان در کامنت بنویسید.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات دکوراسیون
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
نظرات کاربران روی این مقاله
نظر خود را ثبت کنید