مجموعه جولیرو

اطلاعات تماس
لطفا هنگام تماس یا مراجعه به مجموعه جولیرو بگویید که این صفحه را در بساز و بچین دیده اید!
تلفن ثابت 02128428414
تلفن همراه 09039005158
وبسایت jeweliro.com
آدرس برج میلاد، طبقه اول، گالری هفتا

جولیرو یه برند کاملا ایرانی و خلاقه که با یه ایده جذاب کارش رو شروع کرده.

مجموعه جولیرو زیورآلات و محصولات دکوراتیو تک نسخه‌ای رو تولید میکنه که از یه “اِلمان واقعی” ساخته شدن! یعنی ترکیبی از هنر خالق و مخلوق!

حالا این المان واقعی یعنی چی؟!

یعنی مثلا یه گل سینه برگ توت جولیرویی توی دلش یه برگ توت واقعی داره که از درخت‌های خیابون‌هایی چیده شده، که کنارشون قدم میزنیم و همین منحصر به فردش میکنه، چون تک‌نسخه است و تمام جزئیات اون برگ توش حفظ شده، جزئیاتی که شرایط جَوی، موقعیت جغرافیایی، شرایط ژنتیکی و محیطی و … اون جزئیات رو رقم زدن و مثل یک اثر انگشت توی دنیا، دیگه مشابهی نداره و در‌واقع هر محصول جولیرویی شخصیت، شکل، بافت و دنیای خودش رو داره و با داشتنشون میتونید حس اینکه فقط و فقط شما تو این دنیا صاحبش هستید رو تجربه کنید.

و حتی میتونید المان‌هایی که دوستشون دارین رو برای جولیرو بفرستید تا تبدیل به یک یادگاری جاودان و خاص بشن.

داستان جولیرو توی لوگوش هم دیده میشه!

مربع میانی لوگو، نماد چهار المان اصلی حیاته که با رشدش به هشت وجهی ساختار الماس تبدیل میشه و رنگ سبز هم نشانی از طبیعت، رشد و جریان زندگیه و همچنین پنج‌ضلعی به حواس پنج‌گانه انسان، شش‌ضلعی به جهت‌های اصلی، هفت‌ضلعی به اسرار جذاب عدد هفت در فرهنگ کهن (هفت نت موسیقی، هفت رنگ رنگین‌کمان، هفت پیکر و …) اشاره داره و در‌نهایت هشت‌ضلعی آخر که بیانگر نماد الماسه و همینطور یک عدد شگفت‌انگیز و اسرارآمیز برای مجموعه جولیرو هست، و اگه دقت کرده باشین تعداد حروف Jeweliro هم هشت تاست.

اما در مورد معنی Jeweliro که ترکیب دو کلمه Jewel + liro هست.
لیرو اسم یک گل زرد‌رنگ تو خطه شمال ایرانه و نماد اینه که محصولات جولیرویی المانی از طبیعت هستن.

بهبود فرآیند مشتری‌مداری از الویت‌های مجموعه ماست، برای همین جولیرو سعی کرده با‌توجه به ریزترین جزئیات، نهایت احترام و لذت رو برای مخاطبین خودش فراهم کنه تا شما از برند خودتون لذت ببرین و جولیروها‌رو با عشق به همدیگه هدیه بدین و یا با یه حس خوب ازشون استفاده کنین.

امکانات:
امکان شستشو
امکان خرید حضوری
ارسال سریع سفارشات
ضمانت اصالت کیفیت
خدمات :

زیورآلات

گل سینه

دکوراتیو تابلو


تعداد بازدید: ۴۰۹
توجه: تمام اطلاعات موجود در این صفحه توسط آگهی‌دهنده ارائه شده است.