قیمت نصب شیشه بالکن در ساختمان و معرفی انواع آن

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۷ دقیقه تاریخ نگارش: ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
تعداد رای‌دهندگان:
۰
۰
دسته ها:

شیشه بالکن تاشو حائلی شفاف مابین تراس یا بالکن شما و محیط بیرون است. اما سیستم جدید شیشه بالکن تاشو تنها یک پنجره ساده نیست. این سیستم به شکل آکاردئونی باز و بسته می‌شود که از این رو به آن شیشه بالکن آکارئونی یا حفاظ شیشه ای نیز گفته می شود که امکان استفاده کامل از فضای بیرون را در مواقع نیاز برای ساکنین خانه فرهم می‌آورد.

شیشه تاشو بالکن

شیشه بالکن تاشو حائلی شفاف مابین تراس یا بالکن شما و محیط بیرون است. اما سیستم جدید شیشه بالکن تاشو تنها یک پنجره ساده نیست. این سیستم به شکل آکاردئونی باز و بسته می‌شود که از این رو به آن شیشه بالکن آکارئونی یا حفاظ شیشه ای نیز گفته می شود که امکان استفاده کامل از فضای بیرون را در مواقع نیاز برای ساکنین خانه فرهم می‌آورد. شیوه باز و بسته شدن آن به گونه‌ای است که نظافت بسیار راحت خواهد بود زیرا تمام فضا در دسترس قرار می‌گیرد. هر زمان که هوا دلپذیر باشد این سیستم به شما فرصت استفاده از هوا را خواهد داد. می‌توانید به طور کامل آنرا باز کنید و هوای آزاد را تنفس کنید. بدون آنکه قاب پنجره یا مزاحمی در مسیری دید شما قرار داشته باشد. شرکت شیشه بالکن سهند پانل‌های شیشه‌های تاشو را در عرض 50 تا 60 سانتی‌متری در اختیار مشتریان قرار می‌دهد و طراحی و اجرای آن با توجه به ابعاد بالکن و شکل خانه و کاملا به سلیقه مشتری انجام خواهد شد.

 شیشه بالکن

شیشه بالکن ریلی

مهم نیست خانه شما کجاست. وسط شهر تهران هستید و طبقات پایین آپارتمان یا بالای برج‌های شهرهای آلوده و شلوغ، یا ویلای زیبا و سرسبز شما در کنار شالیزار و درختان بی نظیر شمال، یا خانه‌ای قدیمی دارید در مناطق کوهستانی روبه قله‌های پرشکوه کوه‌های سربه‌ فلک کشیده ، یا خانه‌های سنتی رو به سوی دشت و کویر مرکزی ایران. هر کجای ایران که باشید خانه‌های امروزی محتاج فضای بالکن است. فضایی که درون خانه شماست. امن است اما حبس در چاردیواری خانه نیستید. بالکن فضایی است که دست دراز کرده تا طبیعت دستش را بگیرد. خانه شما را با طبیعت آشتی داده و به شما فرصت می‌دهد که از خانه دلخواه خود به طبیعت سلام کنید. متاًسفانه بالکن‌های امروزی در حال تبدیل شدن به فضایی بلااستفاده است. برای بعضی خانه‌ها بالکن شده بلای جانشان. محلی پر از گرد و غبار، تمام درزها را که بپوشانی آلودگی به داخل میاید، بالکن خانه شده متهم ردیف اول هدر رفت انرژی،   آسایش خانه را گرفته زیرا سر و صدای بیرون مانع از استراحت شماست، نه تنها فضای بالکن را استفاده نمی‌کنید بلکه حاضرید از خیر قسمتی از خانه بگذرید و جای آن بتن بریزید! شاید که از آلودگی و صدا در امان بمانید. فضایی که میتواند آسایش شما را تامین کند،سیستم شیشه بالکن ریلی بی کیفیت به کلی نابوده کرده. شرایط می‌تواند تغییر کند. می‌توانید یک وعده صبحانه را در کنار مهمانانتان بر روی بالکن صرف کنید، می‌توانید چند تکه از شیشه های ریلی را با اشاره یک انگشت و به سادگی تا کنید و بگذارید قسمتی از آن باز بماند تا طراوت باران به داخل بیاید یا پیشنهادی جالب‌تر داریم، می‌توانید همه تکه‌های شیشه را روی هم تاکنید، مانند کتاب، همه شیشه‌ها به راحتی روی هم قرار میگیرید، حال شمایید و محیط بیرون، هیچ مانعی بینتان نیست حتی شیشه ، روزهای زیبای اردیبهشت را به داخل خانه‌ها بیاورید. حفاظ شیشه ای به شما فرصت خواهد داد تا هر میزانی از فضای خانه را که بخواهید کامل یا نیمه باز کنید و هر فضایی که بخواهید ببندید.

شیشه بالکن های بدون قاب

برخلاف درب های کشویی شیشه ای معمولی، شیشه های بالکن بدون قاب ما به طور کامل باز میشوند و به طور مرتب قابلیت تا شوندگی در کناره ی دیوار داخلی را دارند. از آنجا که قابلین تاشوندگی به داخل را دارند، به راحتی برای نظافت قابل دسترسی هستند. هم چنین برای جلوگیری از حرکت همراه باد امن هستند.

در حالی که ممکن است شیشه به نظر براق و ظریف باشد، شیشه بالکن های ما به گونه ای طراحی و آزمایش شده اند که در برابر باد و شرایط خشن در عین شفافیت و زیبایی، مقاوم هستند.

بدون توجه به نوع شیشه بالکنی که شما انتخاب میکنید، از تجربه مناظر زیبا و نور در کنار باز و بسته شدن آسان شیشه بالکن ها به همراه باد با سرعت 300 کیلومتر در ساعت شگفت زده خواهید شد.

شیشه بالکن ها فضاهای مناسبی برای گذران زمان با دوستان و خانواده در تمامی طول سال هستند. شیشه بالکن ها برای تمامی بالکن ها با هر اندازه و شکلی مناسب هستند. شیشه بالکن های بدون قاب ارزش و ظاهر خانه را تا اندازه زیادی بهبود داده و همچنین از بالکن شما در مقابل باد و باران و گرد و غبار محافظت میکند. این سیستم ها به دلیل عدم برخورداری از پروفیل های عمودی، نمای ظاهری ساختمان را تغییر نمیدهد و این یک مزیت برای مصرف کنندگان و معماران و مهندسان ساختمان است.

یک بالکن محافظت شده یک فضای امن برای بازی کردن کودکان و حیوانات خانگی محسوب میشود. همچنین میتواند برای کار کردن و تفریحات نیز یک مکان مناسب باشد. بالکن های محافظت شده برای نگهداری و پرورش گیاهان نیز بهترین ویژگی ها را خواهند داشت.

لیست قیمت شیشه بالکن

مساحت(مترمربع)

رنگ
سفید 

رنگ
مشکی

رنگ
آنادایز نقره ای

رنگ
آنادایز شامپاینی

طرح چوب

۱ - ۶ 

2,850,000  تومان

2,900,000 تومان

3,000,000  تومان

3,100,000 تومان

3,500,000 تومان

۶ - ۱۰ 

2,750,000  تومان

2,800,000 تومان

2,900,000  تومان

3,000,000 تومان

3,400,000 تومان

۱۰ - ۱۵ 

2,650,000  تومان

2,700,000 تومان

2,800,000  تومان

2,900,000 تومان

3,300,000 تومان

۱۵ متر به بالا 

2,550,000  تومان

2,600,000 تومان

2,700,000  تومان

2,800,000 تومان

3,200,000 تومان

* تمامی این قیمت ها مربوط به اسفند ماه سال 1401 می باشد.

* برای مشاهده بروز قیمت شیشه بالکن وارد سایت شیشه بالکن سهند شوید.

نکات کلیدی درباره قیمت شیشه بالکن

برای ایجاد تغییر در فضای خانه یکی از مهم‌ترین قسمت‌های خانه شما در و پنجره و فضای بالکن و انباری است. بعلاوه فضاهایی وجود دارد که شاید به نظر غیر قابل استفاده باشد مانند فضاهای حیاط یا آلاچیق یا فضاهای تراس‌های کوچک و پشت بام‌ها. تمامی این نقاط با کمی دقت و درایت و استفاده از شیشه بالکن مناسب در کنار طراحی بالکن شیشه ای به صورت اصولی می‌تواند تغییرات اساسی را در فضای آپارتمان‌ها و یا خانه‌های حیاط دار ایجاد کند. اگر تصمیم دارید تغییری در شیشه بالکن خانه ایجاد کنید اولین سوال در مورد قیمت شیشه بالکن است. اغلب محدودیت بودجه، دست شما را برای تغییرات گسترده می‌بندد و با توجه به تفاوت‌های قیمت شیشه بالکن تردیدهای بسیاری برای انتخاب نوع و کیفیت و قیمت بالکن شیشه ای که توانایی پرداخت آنرا دارید به وجود می‌آید که در نهایت شما را سردرگم خواهد کرد. بهتر است چند نکته زیر را در باره قیمت شیشه بالکن بدانید.

  • در تعیین قیمت شیشه بالکن جنس و کیفیت یراق‌آلات و شیشه حرف اول را می‌زند
  • امنیت ساکنین را فدای قیمت شیشه بالکن نکنید
  • در هنگام بررسی قیمت شیشه بالکن گارانتی را فراموش نکنید
برچسب ها:
شیشه
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات دکوراسیون
نظرات کاربران روی این مقاله