حضور پرقدرت فرش یلدای کویر در نمایشگاه فرش ماشینی 1402 با 5 کلکسیون جدید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه تاریخ نگارش: ۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۹
تعداد رای‌دهندگان:
۰
۰

این نمایشگاه با حضور کلکسیونی از شرکت‌های داخلی و خارجی در روزهای سوم تا ششم آبان سال 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

سال‌هاست که صنعت فرش ایران، منتظر تحولی نوین و درخشان در عرصه بین‌المللی است. در چنین شرایطی، شرکت فرش یلدای کویر کاشان، این رسالت را برای خود در نظر گرفته است که نماینده شکوه صنعت فرش ایران در نمایشگاه بین‌المللی فرش ماشینی 1402 تهران باشد. این نمایشگاه با حضور کلکسیونی از شرکت‌های داخلی و خارجی در روزهای سوم تا ششم آبان سال 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

این شرکت بزرگ قصد دارد در این نمایشگاه، از 5 کلکسیون جدید از محصولات خود رونمایی کند و از این طریق، به عنوان یک برند ایرانی، حضوری پررنگ و قدرتمند داشته باشد.

این شرکت در دو زمینه «بافندگی» و «ریسندگی»، تحولات مهمی را به وجود آورده است تا بتواند با رقبای داخلی و خارجی خود به بهترین شکل رقابت کند و گوی سبقت را از آن‌ها برباید. در ادامه به تحولاتی که در این دو زمینه رقم خورده است، اشاره خواهیم کرد:

 

تحولی بزرگ در بخش بافندگی و سبد محصولات فرش یلدای کویر با 5 کلکسیون جدید

مدل فرش ماشینی برند یلدای کویر

شرکت فرش یلدای کویر کاشان با رونمایی از کلکسیون‌های 10،9 و 12 رنگ به نام‌های غدیر، صوفیا، ونیز، قم و تبریز و همچنین استفاده از مرغوب‌ترین نخ‌های کرک و ابریشمی که محصولاتی قابل رقابت با فرش دستبافت هستند در نمایشگاه حضوری پررنگ خواهد داشت.

نکته مهم در مورد محصولات جدید و متنوع شرکت فرش یلدای کویر کاشان این است که در گذشته 100 درصد محصولات این شرکت از جنس اکریلیک تولید می‌شد؛ ولی کلکسیون جدید محصولات این شرکت، جنس‌های ابریشم (پالت قم) و کرک و ابریشم (پالت تبریز) را هم در برمی‌گیرد.

شایان ذکر است که در بین 5 کلکسیون جدید محصولات شرکت فرش یلدای کویر، پالت‌های قم و تبریز با ریشه دستی و ماشینی عرضه شده است. در واقع شرکت مورد بحث، تحولی بزرگ و عمیق در سبد محصولات خودش به وجود آورده است تا از این طریق، اعتماد و رضایت مشتریان ایرانی و خارجی با سلایق متنوع را جلب کند.

 

نوید تولید نخ‌های نمره ریز (نمره 60) با سیستم تاوبه‌تاپس در بخش ریسندگی شرکت

فرش ماشینی یلدای کویر با زمینه طوسی

یکی از تحولات مهمی که در واحد ریسندگی شرکت فرش یلدای کویر کاشان رخ داده، تولید نخ‌های نمره ریز با سیستم تاوبه‌تاپس است. این شرکت پیش از این، نخ‌های مورد نیاز خود را با سیستم کاردینگی تولید می‌کرد؛ ولی اخیراً به فناوری تاوبه‌تاپس دست یافته است.

این شرکت در حال حاضر می‌تواند نخ‌های نمره 60 و نخ ‌های هایبالک را با نمرات مختلف تولید کند و در اختیار مشتریان و متقاضیان محترم قرار دهد. متخصصان حوزه نساجی، ریسندگی و بافندگی به‌خوبی می‌دانند که تولید فرش‌های ابریشم و کرک و ابریشم با نخ‌های هایبالک و سیستم تاوبه‌تاپس، کار آسان و ساده‌ای نیست و اتفاقی که شرکت فرش یلدای کویر کاشان رقم زده، حقیقتاً ستودنی است.

 

راه‌اندازی فروشگاه اختصاصی جهان فرش برای عرضه محصولات فرش یلدای کویر

فرش ماشینی یلدای کویر با زمینه سرمه‌ای

شرکت فرش یلدای کویر برای خدمت‌رسانی به مشتریان، علاوه بر حضور در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی، یک فروشگاه اختصاصی هم برای عرضه مستقیم محصولات خود راه‌اندازی کرده است. این فروشگاه، «جهان فرش» نام دارد و به‌صورت انحصاری محصولات شرکت فرش یلدای کویر را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

شرکت فرش یلدای کویر برای خدمت‌رسانی به مشتریان و مصرف‌کنندگان، علاوه بر حضور در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی، صاحب فروشگاه‌های جهان فرش نیز است که با هدف حذف واسطه‌ها و ارائه محصولات با قیمتی کاملا رقابتی و همچنین شرایط فروش اقساطی، به‌صورت انحصاری محصولات این شرکت را در اقصی نقاط کشورعرضه می‌دارد.

 

کلام پایانی

شرکت فرش یلدای کویر کاشان در طول سال‌های گذشته همواره تلاش کرده است که با عرضه محصولاتی حرفه‌ای و باکیفیت، نام ایران را در سطح جهان و در عرصه فرش، سربلند نگه دارد. این مجموعه در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی که از 3 تا 6 آبان 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، حضوری قدرتمند خواهد داشت.

این شرکت قصد دارد که در نمایشگاه مذکور از 5 کلکسیون جدید از محصولات خود رونمایی کند و شادی حاصل از دستیابی به سیستم تاوبه‌تاپس برای تولید نخ‌های نمره 60 و هایبالک را با مشتریان و علاقه‌مندان خود شریک شود. امید است که تلاش‌های شبانه‌روزی این مجموعه به سربلندی ایران و ایرانی در صنعت جهان فرش منتهی شود.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات دکوراسیون
نظرات کاربران روی این مقاله