زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۹ دقیقه تاریخ نگارش: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
تعداد رای‌دهندگان:
۳
۳.۷
بزرگنمایی

در این مقاله به نکات طلایی برای طراحی دکور با مدلهای سنگ آنتیک برای دیوار پشت تلویزیون پرداخته ایم.

یکی از دیوارهایی که نیاز است با دکور و تزیینات شیک و لوکس شود و از دیگر دیوارهای فضا متفاوت شود، دیوار پشت تلویزیون جدید است. این دیوار از آنجایی که نقطه کانونی فضا محسوب می‌شود همواره دیواری مهم و اصلی به حساب می‌آید.

طرح‌ها و ایده‌های متنوعی برای دکور پشت تلویزیون وجود دارند اما امروزه استفاده از مدلهای سنگ آنتیک پشت تلویزیون بسیار محبوب شده هستند و اکثرا برای دکور و طراحی دیوار پشت تلویزیون از مدل سنگ انتیک برای پشت تلویزیون استفاده می‌کنند.

ما در این مقاله به 20 نوع از مدل سنگ آنتیک پشت تلویزیون دیوار منزل با ایده و ترفندهای فوق العاده حرفه ای قرار داده ایم تا به کمک آن‌ها دیوار پشت تلویزیون را متفاوت و خاص طراحی و اجرا کنید.

تا انتهای این مطلب هم قدم ما باشید.

 

مدلهای سنگ آنتیک پشت تلویزیون

امروزه استفاده از سنگ آنتیک برای دیوار پشت تلویزیون بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است. زیرا سنگ‌های آنتیک داری تنوع رنگی و طرحی بالایی هستند و قیمت سنگ آنتیک روی دیوار به نسبت دیگر طراحی‌ها ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.

در ادامه به همراه 20 تصویر از مدل سنگ انتیک در منزل به نکات و ترفندهای طلایی پرداخته ایم:

 

1. اگر فضای منزل به گونه ای است که دیوار ثابتی برای نصب تلویزیون ندارید، مشکلی نیست مانند نمونه زیر می‌توانید از دیوار شومینه استفاده کنید و آن را به کمک سنگ آنتیک دکور کنید.

سرامیک طرح آنتیک پشت تلویزیون

مدل سنگ انتیک برای پشت تلویزیون

 

2. سنگ‌های آنتیک در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع هستند که می‌توانید متناسب و هماهنگ با دیگر وسایل و مبلمان منزل مدل سنگ انتیک برای پشت تلویزیون را خریداری کنید.

سنگ آنتیک دور درب ورودی

طراحی سنگ انتیک برای پشت تلویزیون در کنار شومینه و کمد

 

3. طراحی و نصب سنگ آنتیک به تنهایی دیوار پشت تلویزیون جدید را متفاوت می‌کند اما اگر در کنار آن از قفسه و شلفی نیز طراحی شود توجه را بیشتر به سمت خود جذب می‌کند.

قیمت سنگ آنتیک روی دیوار

نصب سنگ آنتیک به همراه طراحی قفسه برای دیوار کانونی فضا

 

4. اگر تصمیم ندارید از طراحی متفاوت دیگری در کنار سنگ آنتیک استفاده کنید می‌توانید متناسب با ابعاد تلویزیون تنها قسمتی از دیوار را از کف تا سقف سنگ آنتیک بچینید.

مدلهای سنگ آنتیک پشت تلویزیون

دیوارپوش سنگی پشت تلویزیون

 

5. در کنار سنگ آنتیک از چوب استفاده کنید. می‌توان برای اینکه برای تلویزیون قابی را مشخص کرد بر روی سنگ متناسب با ابعاد تلویزیون چوبی را نصب کرد، سپس تلویزیون را روی آن نصب کرد. این ایده مرز میان سنگ آنتیک، و تلویزیون را بهتر مشخص می‌کند.

مدل سنگ انتیک در منزل

استفاده از چوب در کنار سنگ آنتیک برای دیوارپوش تلویزیون

 

6. رنگی از سنگ آنتیک را خریداری کنید که با مبلمان منزلتان هماهنگ باشد و می‌توانید اگر بودجه کافی برای طراحی کمد و قفسه ندارید روی خود سنگ قفسه یا طاقچه ای برای قرار دادن وسایل مخصوص تلویزیون یا اکسسوری تزیینی از آن استفاده کنید.

مدل سنگ آنتیک پشت تلویزیون

طراحی و نصب مدل سنگ انتیک برای پشت تلویزیون در کنار شویمنه دیواری

 

7. به نمونه زیر نگاه کنید. در قسمتی که تلویزیون قرار است نصب شود از سنگ‌هایی با ابعاد بزرگ استفاده شده است تا فضای پشت تلویزیون زیاد شلوغ نشود. همچنین برای قفسه ای که طراحی شده از نورپردازی‌های ریلی استفاده کرده است. نور آیتم مهمی در طراحی است که می‌تواند نظر مخاطب را به خود جلب کند.

دیوار پشت تلویزیون جدید

استفاده از نورپردازی و قفسه بندی در کنار سنگ آنتیک برای دیوار پشت تلویزیون

 

8. احتمالا علاقمند هستید از مدل سنگ انتیک برای پشت تلویزیون استفاده کنید اما از پس هزینه اش برنمی‌آید. ناراحت نباشید، می‌توانید از کاغذ دیواری طرح سنگ آنتیک استفاده کنید. کاغذ دیواری‌های سه بعدی به خوبی می‌‌توانند حس و حال سنگ را ایجاد کنند.

دیوار پشت تلویزیون جدید 2020

نصب کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ آنتیک

 

9. استفاده از مدل سنگ انتیک در منزل برای خانه‌هایی به سبک روستیک بهترین گزینه است. سبک روستیک به دنبال متریال‌های طبیعی است و سنگ آنتیک برای دکور پشت تلویزیون می‌تواند بهترین انتخاب باشد!

حتما بخوانید: دکوراسیون روستیک را به خانه خود بیاورید + تصاویر

سنگ مرمر پشت تلویزیون

استفاده از سنگ آنتیک در منزل به سبک روستیک

 

10. می‌توانید برای اینکه دیوار پشت تلویزیون که با سنگ آنتیک طراحی شده است، از سادگی خارج شود از باندها و میز تلویزیون در اطراف دیوار استفاده کنید. این کار کم هزینه تر است زیرا از وسایلی که از قبل داشته اید استفاده می‌کنید.

حتما خوانید: 20 مدل میز تلویزیون جدید و ارزان + راهنمای خرید

دیوارپوش سنگی پشت تلویزیون

نصب سنگ آنتیک به رنگ قهوه ای در کنار میز تلویزیون

 

11. برای آنکه دیواری متفاوت در پشت تلویزیون اجرا کنید از قبل به طراحی آن فکر کنید. برای نورپردازی، قرار گیری سنگ‌ها و طبقات، قرارگیری اکسسوری و خود تلویزیون و شومینه طراحی انجام دهید تا همه چیز جای مشخص داشته باشند.

دیوارپوش سنگی پشت تلویزیون 2020

نصب سنگ آنتیک با طراحی شیک و لوکس برای دیوار پشت تلویزیون

 

مدل سنگ انتیک در منزل

طراحی سنگ آنتیک در کنار قفسه واکسسوری برای دیوار پشت تلویزیون

 

12. برای آنکه از شلوغی و بی نظمی دیوار پشت تلویزیون جلوگیری کنید می‌توانید دیوار پشت تلویزیون را ساده رها کنید و با طراحی قابی در اطراف تلویزیون به کمک سنگ آنتیک آن را شیک و متفاوت کنید.

مدل سنگ انتیک در منزل

قاب بندی دیوار پشت تلویزیون با استفاده از آنتیک

 

13. دیوارپوش سنگی پشت تلویزیون تنها برای اتاق پذیرایی یا نشیمن استفاده نمی‌شود بلکه می‌توان از آن برای دیوار پشت تلویزیون در اتاق خواب نیز استفاده کرد.

قیمت سنگ آنتیک با نصب

استفاده از سنگ آنتیک برای دیوار اتاق خواب

 

14. سرامیک طرح آنتیک پشت تلویزیون یا استفاده از سنگ مرمر پشت تلویزیون یکی دیگر از ایده‌هایی هستند که می‌توانند حس و حال سنگ آنتیک را بدهند و جایگزین آن شوند!

قیمت سنگ آنتیک روی دیوار 2020

سرامیک طرح آنتیک پشت تلویزیون

 

15. به طرحی که برای سنگ آنتیک انتخاب می‌کنید توجه کنید. این طرح صرفا به خاطر زیبایی نباید انتخاب شود بلکه باید به ابعاد و اندازه خانه، متراژ دیوار و ابعاد تلویزیون نیز توجه شود تا فضا را بیش از اندازه شلوغ نکند و چشم مخاطب را اذیت نکند.

قیمت سنگ آنتیک با نصب

طراحی ساده و شیک برای دیوار پشت تلویزیون به کمک سنگ طبیعی آنتیک

 

16. سادگی در زیبایی است. می‌توانید صرفا دیوار پشت تلویزیون را با سنگ آنتیک روشنی متفاوت کنید و تلویزیون را روی میز مخصوص خود قرار بدهید.

مدل سنگ انتیک در منزل 2020

قرارگیری تلویزیون و میز آن مقابل دیوار دکور شده با سنگ

 

17. و آخرین ایده استفاده از کناف در کنار مدلهای سنگ آنتیک پشت تلویزیون است. با استفاده از دکوراسیون پشت تلویزیون با کناف می‌توان خلاقیتی خاص و متفاوت برای دیوار اجرا کرد سپس به کمک سنگ آنتیک و نورپردازی به زیبایی آن افزود!

مدل سنگ انتیک با کناف در منزل

استفاده از کناف در کنار سنگ آنتیک برای دیوار پشت تلویزیون

 

مدل سنگ انتیک با کناف

قاب بندی دیوار به کمک کناف و تزیین آن با سنگ آنتیک

 

مدل سنگ انتیک با کناف 2020

طراحی فرم متفاوت به کمک کناف در کنار آنتیک برای دیواری پشت تلویزیون

 

قیمت سنگ آنتیک با نصب چقدر است؟

قیمت سنگ آنتیک به متراژ و محدوده ای که قرار است با سنگ آنتیک دکور شود، به مدل و نوع سنگ آنتیک و نحوه ی اجرا و نصب بستگی دارد و نمی‌توان هزینه ثابتی را برای آن در نظر گرفت. اگر قصد دارید از مدل سنگ آنتیک پشت تلویزیون استفاده کنید از یک نفر باتجربه و حرفه ای کمک بگیرید تا با بررسی فضای موجود، قیمت سنگ آنتیک روی دیوار را به همراه نصب با شما درمیان بگذارد.

 

► دیوارپوش سنگی پشت تلویزیون با چه ماده ای نصب می‌شود؟

نصب سنگ آنتیک نیازمند چسب‌های مخصوص است. شما می‌‌توانید علاوه بر دیوار پشت تلویزیون از سنگ آنتیک دور درب ورودی منزل هم استفاده کنید. سنگ آنتیک فضایی خاص و متفاوت را ایجاد می‌کند.

 

سخن آخر

استفاده و نصب سنگ آنتیک برای دیوار پشت تلویزیون یا هر فضای دیگری با توجه به نوع سنگ نیازمند فردی باتجربه است. برخی از مدل‌ها وجود دارند که شما می‌توانید خودتان با قرار دادن در کنار یکدیگر با استفاده از چسب مخصوص دیوار را دکور کنید اما برخی از مدل‌ها طراحی و اجرای ساده ای ندارند و نیازمند تجربه هستند.

امیدواریم با استفاده از نکات گفته شده و خلاقیت خودتان شیک ترین و متفاوت ترین دیزاین را برای دیوار پشت تلویزیون اجرا کنید!

 

با انتشار لینک زیر این مقاله را نشر دهید و ما را به دوستانتان معرفی کنید.

https://bit.ly/2D46KL0

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات دکوراسیون
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
نظرات کاربران روی این مقاله
نظر خود را ثبت کنید