سوال خود را بپرسید
مدیر سایت سوال کرده:
۱
پاسخ
۶۸۹
بازدید
۰
ستاره

دکوراسیون محبوب آذر ماهی‌ها چیه؟

هر ماه یه ویژگی و خصوصیت خاصی داره. بنظرتون آذر ماهی‌ها تو انتخاب دکوراسیون چه ویژگی‌هایی دارن؟
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷
مدیر سایت پاسخ داده:

ماه تولد نشون دهنده یکسری از ویژگی‌های شخصیتی افراد هستش و بعضی‌ها خیلی به این موضوع دقت می‌کنند و سعی می کنند کاهایی انجام بدهند که با شخصیت فردیشون متناسبه البته این موضوع مختص افرادیه که به طالع بینی علاقه دارند. آذر ماهی ها چون عنصر وجودشون آتش هستش افراد خونگرم و شادی هستند و دوست دارند گرما به خونشون راه پیدا کنه و عاشق رنگهای درخشان و روشنند.

نظم و ترتیب براشون اهمیت زیادی داره و به لوازم خونگی مفید و ضروری علاقه‌ دارند.‌یعنی سعی می‌کنند همه وسایل را هدفمند انتخاب کنند. آذر ماهی‌ها افرادی فردگرا و آزادی طلب هستند همینطور به دکوراسیون جدید و مدرن یا تلفیقی علاقه دارند و خونه‌را طوری می‌چینن تا بتونن همیشه تغیراتی ایجاد کنند تا احساس راکد بودن بهشون دست نده.

رنگ‌های آبی با تن سرد فیروزه‌ای،یاسی،نارنجی و سبز رنگ‌های مورد علاقشونه و براشون خوش‌ یمنه البته از رنگ‌های گلبهی و صورتی پررنگ هم خوششون میاد. خونه آذر‌ماهی‌ها مثل روزها و علایق اجتماعی‌شون همیشه در‌حال تغییر و تکامله پس فضای داخلی به رنگ خنثی یکی از بهترین انتخاب‌ها براشونه چون میتوانند با اکسسوری هربار رنگ جدید اضافه کنند.خونه آذر ماهی سعی میکنه تو هر شرایطی خونه گرم و الهام بخشی داشته باشه و عاشق فضاهای دلباز،ساده،تمیز و مقدار زیادی نور طبیعیه برای آذر‌ ماهی‌های پر جنب و جوش و آزادی‌خواه سبک بوهمیا هم مناسبه و عاشق گل و گیاه هستند و گیاه خونگیشون لیندا هستش.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۸
۰
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: