سوال خود را بپرسید
مدیر سایت سوال کرده:
۱
پاسخ
۶۳۲
بازدید
۰
ستاره

وسایل برقی آشپزخونه سفید یا سیلور؟

آشپزخانه قلب خانه است و انتخاب رنگ در آن برای هر خانم خانه دار یا طراحی مهم است. و یکی از چالش‌ها انتخاب رنگ برای وسایل برقی است.
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۹
مدیر سایت پاسخ داده:

شاید چون همیشه با گاز یا یخچال‌های سفید رنگ بزرگ شدیم برامون حس و حال قدیمی و کلاسیک رو داشته باشه اما باید بگم این روزها هم تو دکورهای مدرن و مینیمال و اشپزخونه‌های سرار سفید کاربرد داره. رنگ سفید وسایل برقی با هر دکوراسیونی ست میشه مخصوصا با کابینت‌های سفید و فضای اشپخونتون رو روشن تر و بزرگ تر نشون میده.

وسایل برقی به رنگ سفید به آسونی تمیز میشن و اثرانگشت رو نشون نمیدن اما کثیفی غذا رو نشون میده و اگه از برند معتبر و باکیفیت نباشه به مرور تغییر رنگ میدن و زرد میشن.

رنگ نقره ای یا همون سیلور جلوه مدرن و صنعتی داره و تو نسل جدید خیلی پرطرفدار هستن همچنین کنار شیرالات فلزی بسیار زیبا دیده میشن. با اغلب رنگ‌‌ها ست میشن و نسبت به سفید گرون تر هستن، البته لوکس تر هم به نظر میرسن.

بدترین عیبشون اینه که اثر انگشت و لکه چربی رو نشون میدن و شاید تو بعضی از اشپزخونه‌ها سرد به نظر برسن. رنگ مشکی شاید به اندازه سفید و سیلور رایج نباشه اما طرفدارهای خودش رو داره و به خاطر رنگ خاصشون گرون تر هستن. ممکنه اشپزخونتون رو تاریک نشون بده اما اگه اشپزخونه بزرگی دارین و به تضاد رنگی سفید و مشکی علاقمند هستین میتونین از مشکی استفاده کنین.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۹
۵
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: