سوال خود را بپرسید
مدیر سایت سوال کرده:
۱
پاسخ
۱۰۲۸
بازدید
۰
ستاره

مبل توگو چه ویژگی‌هایی داره؟

مبلمان‌ انواع مختلفی دارند که هر کدوم با توجه به ویژگی‌هاشون نام‌های مخصوص به خودشون رو دارند. مبل توگو نام یکی از مبلمان هست که ویژگی‌های مخصوص به خودش رو داره!
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
مدیر سایت پاسخ داده:

طراحی مبل توگو بسیار ساده هست و بدون هیچ دسته، پایه و سایر موارد و المان‌های مشترک مبلمان صورت گرفته هست. این مبل غالبا توسط افراد جسور و خاص پسند انتخاب میشه.

مبل توگو با رنگ متفاوت میتونه فضایی ساده و بسیار مینیمال رو برای شما فراهم کنه. در صورتی که با قرارگیری یک گلیم سنتی در کنار مبل توگو میتونید فضایی با سبک تلفیقی طراحی کنید. توگو از مواد و الیاف مقاوم، منسجم و توپر ساخته شده تا هم نرم و انعطاف پذیر باشه و هم با استفاده دراز مدت فرمش از بین نره. پس به گونه ای طراحی شده که میتونه فرد رو درون خودش غرق کنه. در برخی مدل‌ها با قرارگیری یک اهرم و دسته در کنار مبل توگو می‌تونید پشتی اون رو به هر اندازه و زاویه ای که مدنظر دارید تنظیم کنید. پس بعضی از آن‌ها تخت خواب شو هم هستند.

چون هیچ دسته، پایه یا پشتی جاگیر و بزرگی ندارن انتخاب خوبی برای خونه‌هایی با فضای کم هستند و به عنوان مبل کم جا کارایی دارن. طراحی جمع و جور اون رو برای نشیمن کوچک مناسب کرده هست.

به لحاظ ظاهر راحت و غیر رسمی خود انتخاب خوبی برای فضاهایی مثل پذیرایی نخواهند بود، بلکه در مقابل شما میتونه تودکوراسیون نشیمن منزل خود به خوبی روی آن‌ها حساب کنید. انتخاب توگو جسورانه و منحصر به فرد هست و در سبک‌های متفاوت دکوراسیون مثل مدرن، مینیمال، تلفیقی و... به کار میره. با اکسسوری و سایر وسایل کنار توگوی خود سبک خونه رو تعیین کنین.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
۰
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: