سوال خود را بپرسید
مدیر سایت سوال کرده:
۱
پاسخ
۶۷۶
بازدید
۰
ستاره

چند نوع بالش داریم؟

بارها پیش اومده که بعد از زمان خواب و استراحت به جای اینکه احساس خوبی داشته باشین، دچار گرفتگی عضلات و درد شدین. باید با توجه به شرایط خودتون بهترین بالش رو انتخاب کنید. حالا چند نوع بالش داریم؟
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
مدیر سایت پاسخ داده:

پر: معمولا از پر قو، مرغابی و غاز استفاده میشه و به خاطر انعطاف پذیری و پر کردن قسمت گردن محبوب هستند. این نوع باید وزن کمی داشته باشند و بر جسب نوع پر قیمت متفاوتی دارند.

پلی استر یا الیاف: بسیار سبک هستند ولی وزن سر رو چندان تحمل نمی‌کنه و به راحتی تو اون فرو میره. بعد از مدتی شکل خودش رو از دست میده و الیاف به صورت گلوله‌های جدا از یک دیگر درمیاد.

پنبه ای: پنبه برای افرادی که آلرژی و حساسیت دارن توصیه میشه. ولی این مدل بالش سنگینی میشه و برای استفاده طولانی انعطاف پذیر نیست. پنبه، بعد از مدتی کوبیده میشه و شکل خودش رو از دست میده.

مموری فوم: بالش فوم حافظه دار یا هوشمند طبی، فرم سر رو می‌گیره و از اون محافظت می‌کنه و برای افرادی که به گردن درد و اسپاسم دچار هستند، مناسب هست. راحت‌تر خنک میشه و تهویه خوبی داره.

لاتکس: لاتکس طبیعی از درخت "رابر" ساخته میشه و دارای خاصیت ضدمیکروبی هست. از سر و گردن به خوبی محافظت میکنه، پس نوعی بالش طبی هست. همچنین حالت پذیر بوده و مثل فنر می‌مونه.

میکروژل: این بالش از الیاف مشابه ابریشم ولی مصنوعی ساخته میشه اما خیلی نرم، راحت و ضد آلرژی هست. می‌تونید اون رو هم با دست و هم تو ماشین لباسشویی با آب سرد بشویید.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
۰
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: