قیمت حوله خشک کن چقدر است؟ عوامل موثر بر آن چیست؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۶ دقیقه تاریخ نگارش: ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۵
تعداد رای‌دهندگان:
۰
۰

قیمت حوله خشک کن چقدر است؟ عوامل موثر بر قیمت حوله خشک کن چه مواردی است؟ در ادامه این محتوا به بررسی آن می پردازیم.

قیمت حوله خشک کن چقدر است؟ عوامل موثر بر قیمت حوله خشک کن چه مواردی است؟ در ادامه این محتوا به بررسی آن می پردازیم.

قیمت حوله خشک کن

به طور دقیقی نمی توان در مورد قیمت حوله خشک کن اطلاعات دقیقی توضیح داد و ارقام مشخصی را گفت چرا که قیمت حوله خشک کن بستگی به نوع آن بر اساس کاربرد ، جنس ، و کیفیت شیشه ها و... متغیر است. اما به طور کلی قیمت حوله خشک کن ها را شما می توانید در توضیحات هر محصول وب سایت های فروش حوله خشک کن مشاهده کنید.

 

 

مزایای استفاده از حوله خشک کن استیل

برخی اعتقاد دارند بهترین فلز برای تولید رادیاتور و حوله خشک کن استیل و به ویژه استیل ضد زنگ است. زیرا دارای مزایای بی شماری مانند مقاومت در برابر پوسته پوسته شدن و زنگ زدگی یا خوردگی است. حوله خشک کن های استیل را می توان با تمام سیستم های لوله کشی از جمله سیستم های باز استفاده کرد. ریل های استیل ضد زنگ یک راه حل شیک و تمام مدت برای خشک کردن و گرم شدن حوله های شما ارائه می دهند. از حوله خشک کن های استیل الکتریکی و هم چنین مجهز به باتری نیز می توان استفاده کرد. انواع مجهز به باتری در هنگام حمل و نقل از راحتی فوق العاده ای برخوردار هستند و محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. جهت خرید حوله خشک کن بهتر است لیست محصولات وبسایت لوتوس رادیاتور را مشاهده کنید.

 

حوله خشک کن های استیل برقی

اگر سیستم گرمایشی مرکزی در منزل شما وجود ندارد و یا در حال حاضر به خوبی کار نمی کند، می توان از حوله خشک کن های استیل برقی در حمام یا سرویس بهداشتی استفاده کرد. قیمت حوله خشک کن استیل برقی مشابه با حوله خشک کن های معمولی است. نصب آن آسان است و فقط به منبع برق اصلی در خانه شما احتیاج دارد. در ادامه به بررسی بیشتر حوله خشک کن ها و همینطور موارد تاثیر گذار بر قیمت را بررسی خواهیم کرد.

 

طراحی های متفاوت حوله خشک کن های استیل

قیمت حوله خشک کن استیل با توجه به طراحی های مختلف آن متفاوت است بنابراین مهم است که هنگام انتخاب به اندازه کافی وقت صرف کرده و مدلی را انتخاب کنید که علاوه بر این که منطبق با سلیقه و دکوراسیون شما است برای گرمایش فضای حمام مناسب بوده و گرمای کافی را ایجاد کند. تنوع در طراحی ها و مدل ها به اندازه ای است که شما می توانید به راحتی یک سبک شخصی برای حمام و یا سرویس بهداشتی منزل خود پیاده کنید.

 

حوله خشک کن استیل نردبانی

یکی از طرح های اولیه در تولید حوله خشک کن های استیل، طرح نردبانی است که هم چنان با گذشت زمان و با وجود طراحی های جدید باز هم بسیار پر طرفدار و مورد استفاده است.  می توان گفت قیمت حوله خشک کن استیل نردبانی شاید کمی نسبت به طرح های دیگر آن مناسب تر است. طراحی نردبانی با جنس استیل براق به دلیل سادگی و گرمایش موثر آن شیک شناخته شده است.

 

حوله خشک کن استیل افقی

اغلب تصور می شود که حوله خشک کن ها باید به شکل عمودی با ریل های افقی باشند اما طراحی های متفاوت دیگری نیز موجود است از جمله طراحی افقی که برای مثال زیر پنجره های حمام می تواند استفاده شود و در واقع شاید آن را بتوان مشابه با رادیاتورهای معمولی در نظر گرفت.

 

حوله خشک کن استیل خمیده

یکی دیگر از انواع حوله خشک کن های استیل نوع خمیده آن است. اگرچه خود ریل های حوله خشک کن ها می تواند به صورت لوله ای یا فلت یا تخت موجود باشد اما در یک طراحی مبتکرانه متفاوت خود ریل ها یا نرده ها به صورت منحنی قرار گرفته و به سمت بیرون خمیده شده اند. دلیل محبوب شدن حوله خشک کن های خمیده به دلیل این است که انحنای ریل ها ها فضای بیشتری را در پشت آن ها ایجاد کرده و این کار باعث می شود حوله های ضخیم را هم بتوان روی آن ها آویزان کرد.

 

حوله خشک کن های استیل با طرح سنتی

حوله خشک کن های استیل با طرح سنتی علاوه بر جذابیت های سنتی، ماهیتی بسیار کاربردی نیز دارند. این نوع حوله خشک کن ها به دلیل بزرگ بودن سطح گرمایشی، گرمای زیادی تولید می کند. میله های گرم شونده که در بالای آن ها قرار می گیرد فضای کافی برای آویزان کردن حوله را فراهم می کند. در نتیجه بهترین حالت برای هم حمام و هم سرویس بهداشتی شما است.

 

حوله خشک کن استیل با طراحی های خاص

قیمت حوله خشک کن استیل با طراحی های خاص و متفاوت می تواند کمی بالا باشد و برای کسانی که بودجه بالاتری دارند و می خواهند یک فضای لوکس را در حمام یا سرویس بهداشتی ایجاد کنند مناسب است. ایدهایی که می توان در طراحی و ساخت حوله خشک کن های استیل در نظر گرفت می تواند حیرت انگیز باشد.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات دکوراسیون
نظرات کاربران روی این مقاله
نظر خود را ثبت کنید