بهترین مدل های دکور پشت تلویزیون + تصاویر

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه تاریخ نگارش: ۲۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۳
تعداد رای‌دهندگان:
۱
۵

در این مقاله بهترین مدل های دکور پشت تلویزیون با چوب، سنگ آنتیک، استیکر، کناف، کاغذ دیواری، قفسه و آینه را قرار داده ایم.

شما چقدر به دکوراسیون پشت تلویزیون منزلتان اهمیت داده اید؟ تلویزیون از وسایلی است که معمولا در اتاق نشیمن یا سالن پذیرایی قرار می‌گیرد و نقطه کانونی آن فضا می‌شود. و زمانی که صحبت از نقطه کانونی می‌شود یعنی آن دیوار که در پشت تلویزیون قرار دارد یا آن محدوده از اتاق نشیمن متفاوت از دیگر دیوارها است و با ورود به فضای نشیمن نگاه را به سمت خودش جذب می‌کند. در این حالت دکور پشت تلویزیون دیواری یا هر مدل دیگری (تلویزیون روی دیوار یا میز) اهمیت پیدا می‌کند.

احتمالا با خود می‌گویید:" دیوار پشت تلویزیون را چگونه تزیین کنیم ؟" ما در این مقاله بهترین مدل های دکور پشت تلویزیون با چوب، سنگ آنتیک، استیکر و نمونه‌های دیگر را قرار داده ایم.

تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم

 

 

• سخن آخر

در این مقاله نمونه‌های متنوعی از انواع تی وی وال (طراحی پشت تلویزیون با ام دی اف، کناف، گچ، آینه و...) را قرار دادیم. اما نکته ای که باید به آن توجه کرد دیوار پشت تلویزیون منزلتان است. در ابتدا باید بررسی کنید چه مصالحی با دکور پشت تلویزیون شما هماهنگ است پس از آن از یک فرد باتجربه کمک بگیرید تا هزینه را براورد کند و با توجه به بودجه شما جدیدترین دکور تلویزیون را برای منزلتان اجرایی کند.

شما از چه ایده ای برای طراحی دکور دیوار پشت تلویزیون استفاده می‌کنید؟ نظرات خود را برایمان در کامنت بنویسید.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات دکوراسیون
نظرات کاربران روی این مقاله
نظر خود را ثبت کنید