دکوراسیون اتاق خواب دخترانه 2021 شیک و لاکچری+ عکس اتاق خواب

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۴ دقیقه تاریخ نگارش: ۱۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۴
تعداد رای‌دهندگان:
۱۷
۴.۶
بزرگنمایی

آیا از دکوراسیون اتاق خواب خود راضی نیستید؟ ما در این مقاله ایده هایی جذاب به همراه عکس برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان 2021 قرار داده ایم.

اتاق خواب از فضاهای مهم و اصلی هر خانه ای است که صاحب اتاق بعد از یک روز سخت برای گرفتن آرامش و استراحت راهی آن می‌شود. گاهی نیز صاحب اتاق، بیشتر وقت خود را در اتاق خواب می‌گذراند، پس اتاق خواب باید به گونه ای دیزاین شود که تمام نیازهای او را در کنار آرامش برطرف کند. دکوراسیون اتاق خواب با جنسیت صاحب اتاق رابطه مستقیم دارد. یعنی دکوراسیون اتاق خواب دخترانه با دکوراسیون اتاق خواب پسرانه تفاوت دارد. احساسات، سلیقه و دقت در دکوراسیون اتاق دخترانه بیشتر دیده می‌شود. پس از جنسیت، سن است که در دیزاین اتاق خواب تاثیرگذار است. یعنی چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بزرگسال با دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نوجوان یا کودک تفاوت‌هایی دارد. برای طراحی اتاق خواب دخترانه باید از نظرات صاحب اتاق و نیازهایش آگاه باشید، سپس تا می‌توانید، از عکس اتاق خواب دخترانه گوناگون به کمک سرچ در اینترنت، ایده بگیرید تا با خلاقیت خود، بهترین و شیک ترین دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان 2021 را طراحی کنید.

ما در این مقاله، کار شما را آسان کردیم. عکس‌هایی جمع آوری کرده ایم به صورتی که به همراه هر عکس اتاق دخترانه نکته ای نیز قرار دادیم که به راحتی ایده بگیرید و به دیزاین اتاق خواب دخترانه بپردازید. پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

عکس اتاق خواب دخترانه رویایی نوجوان

چیدمان اتاق خواب دخترانه جوان بسیار اهمیت دارد. چیدمان و دکوراسیون هر فضایی در درجه اول به متراژ آن فضا بستگی دارد. برای مثال دکوراسیون اتاق خواب 6 متری دخترانه به خاطر کوچک بودن فضا با خود محدودیت‌هایی به همراه دارد که انتخاب را برای شما سخت می‌کند. شما باید در انتخاب رنگ دیوارها، مبلمان، رنگ وسایل اتاق خواب دخترانه و دیگر موارد دقت بیشتری نسبت به دکوراسیون اتاق خواب 12 متری دخترانه که متراژ بالاتری دارد و دست شما بازتر است، به خرج بدهید.. تزیین اتاق خواب دخترانه در کنار چیدمان مناسب میتواند تاثیر مثبتی در زیبایی فضا داشته باشد.

حتما بخوانید: جذابترین ایده ها برای تزیین اتاق دخترانه با وسایل ساده و دور ریختنی

 

به «تصویر یک» نگاه کنید، در چیدمان اتاق به سبک توجه شده است. اتاق خواب مدرن دخترانه را می‌توانید در عکس مشاهده کنید.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بزرگسال ایرانی

تصویر یک

 

به «تصویر دو» توجه کنید، در چیدمان اتاق دخترانه نکاتی را باید رعایت کرد. برای مثال تخت خواب در عکس، زیر پنجره قرار نگرفته است.

تزیین اتاق خواب دخترانه

تصویر دو

 

به «تصویر سه» دقت کنید، از فضا بهینه استفاده شده است. برای فضای زیر پنجره، شاه نشینی به سبک دخترانه طراحی شده، از فرورفتگی دیوار به عنوان قفسه استفاده شده است.

مدل اتاق خواب دخترانه

تصویر سه

 

مدل تزیین اتاق خواب دخترانه نوجوان

تزیین اتاق دخترونه یکی از ترفندهایی است که نیازمند خلاقیت و سلیقه شما است. حتما نباید تمامی وسایل تزیینی را خریداری کرد. شما می‌توانید با استفاده از وسایل ساده، دست سازه‌هایی طراحی کنید و به کمک آن‌ها اتاق خواب دخترانه زیبایی را دیزاین کنید.

حتما بخوانید: 10 ترفند بهاری برای تزیین اتاق دخترانه با وسایل ساده و ارزان

 

در «تصویر چهار» برای تزیین اتاق خواب دخترانه به کمک ریسه‌های نوری، عکس‌ها و یادداشت‌های مختلف دیوار را از سادگی خارج کرده است.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه بزرگسال

تصویر چهار

 

در «تصویر پنج» برای تزیین اتاق دخترانه از کاغذ رنگی‌های مختلف استفاده کرده و دیوار اتاق را از سادگی دراورده است.

تزیین اتاق دخترانه

تصویر پنج

 

در «تصویر شش» می‌توانید آموزش تزیین اتاق دخترانه به کمک یک قاب شیک که دست ساز است را ببینید.

مدل اتاق دخترانه

تصویر شش

 

رنگ اتاق خواب دخترانه ایرانی

رنگ اتاق خواب دخترانه، مانند رنگ هر فضای دیگری روی دکوراسیون اتاق دخترانه، احساسات و رفتارهای صاحب اتاق در دراز مدت تاثیرگذار است. درست است که رنگ‌ها با خود روانشناسی به همراه دارند اما در درجه اول سلیقه و نظر صاحب اتاق مهم است. پس با توجه به سلیقه او، رنگ دیوار اتاق خواب دخترانه را انتخاب کنید.

 

همانطور که می‌دانید، رنگ‌ها هر کدام با خود روانشناسی به همراه دارند. شما می‌توانید برای دانستن روانشناسی هر رنگ در آپارتمان، مقاله زیر را مطالعه کنید.

حتما بخوانید: ویژگی و روانشناسی رنگ در آپارتمان

 

به «تصویر هفت» توجه کنید، رنگ اتاق دخترانه به رنگ سبز کم رنگ است که با تابلوهایی به رنگ سبز اما پر رنگ به فضا جلوه ویژه ای داده است.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه ساده

تصویر هفت

 

در «تصویر هشت» هماهنگی ترکیب بنفش و سفید به خوبی در دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نوجوان دیده می‌شود.

عکس اتاق خواب دخترانه ساده

تصویر هشت

 

در «تصویر نه» می‌توان عکس دکوراسیون اتاق خواب دخترانه را دید که به خوبی با ترکیب رنگی روشن و خنثی دیزاین شده  و اتاق خوابی رویایی را طراحی کرده است.

دکوراسیون اتاق خواب ساده ایرانی دخترانه

تصویر نه

 

کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه ساده ایرانی

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه شیک نیازمند توجه و سلیقه شما است. اگر به هر دلیلی دوست ندارید از رنگ برای اتاق خواب دخترانه استفاده کنید، بهتر است، انواع مدل کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان دخترانه را بررسی کنید و شیک ترین آن را با توجه به سلیقه خودتان خریداری کنید. طرح و رنگ کاغذ دیواری به متراژ اتاق خواب شما نیز بستگی دارد، اگر اتاق دخترانه کوچکی دارید بهتر است از کاغذ دیواری‌های ساده با رنگ روشن استفاده کنید. 

تزیین اتاق خواب دخترانه با کاغذ دیواری

اگر فکر میکنید از کاغذ دیواری فقط میتوانید برای دیوارها استفاده کنید در اشتباهید. شما میتوانید از باقی مانده کاغذ دیواری برای تزیین اتاق خواب دخترانه نیز استفاده کنید. از جمله برای زیبایی میزها و کشوها.

 

حتما بخوانید: جذاب ترین رنگ ها برای اتاق خواب دخترانه + تصاویر 2021

 

به «تصویر ده» توجه کنید، در پشت تخت خواب یعنی دیوار مرکزی اتاق خواب از کاغذ دیواری طرحدار استفاده شده است.

کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان دخترانه

تصویر ده

 

به «تصویر یازده» نگاه کنید، رنگ کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه جوان هماهنگ با رنگ روکش تخت خواب ها است و این موضوع باید دیزاین اتاق دخترانه با نمایی شیک و لاکچری شده است.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه نوجوان

تصویر یازده

 

به «تصویر دوازده» توجه کنید، از یک کاغذ دیواری طرح گل که مختص اتاقی دخترانه است استفاده شده و فضایی رویایی و شیکی را ایجاد کرده است.

دکوراسیون اتاق خواب 9 متری دخترانه

تصویر دوازده

 

پرده اتاق خواب دخترانه فانتزی

چیدمان اتاق دخترانه، زمانی شیک و زیبا به نظر می‌آید که بین رنگ دیوارها و مبلمان، طرح وسایل، رنگ، طرح و فرم سرویس اتاق خواب دخترانه و وسایل دیگر هماهنگی وجود داشته باشد. پس بهتر است پرده ای که برای دیزاین اتاق دخترانه خریداری می‌کنید از نظر طرح، رنگ و جنس با دکوراسیون فضا هماهنگی داشته باشد.

 

در «تصویر سیزده» می‌توانید هماهنگی بین پارچه پرده و روتختی را ببینید.

مدل پرده اتاق کودک دخترانه

تصویر سیزده

 

به «تصویر چهارده» نگاه کنید، می‌توانید برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه از پرده‌هایی با طرح‌های خاص و فانتزی استفاده کنید.

پرده اتاق کودک دخترانه

تصویر چهارده

 

در «تصویر پانزده» می‌توانید هماهنگی رنگ پرده و دیگر وسایل موجود در اتاق باید شیک شدن فضا شده است.

طراحی اتاق خواب دخترانه جوان

تصویر پانزده

 

تخت خواب های دخترانه

یکی از مبلمان‌های مهم و اصلی اتاق خواب دخترانه جوان تخت خواب است. هر فضایی به کمک یک مبلمان اصلی و یک دیوار، نقطه کانونی آن فضا را تعریف می‌كند. در اتاق دخترانه، تخت خواب و دیوار پشت آن، نقطه کانونی اتاق را تعریف می‌کند. تخت خواب های دخترانه، انواع مختلفی دارند که باید با توجه به نیاز صاحب اتاق و فضای اتاق خواب دخترانه بهترین نوع آن خریداری شود. برای مثال اگر اتاق خواب، دو نفره است و متراژ کمی دارد، بهتر است از تخت خواب های دو طبقه کم جا استفاده کنید.

 

حتما بخوانید: انواع سرویس خواب ارزان و شیک + تصاویر

 

«تصویر شانزده» نوعی تخت خواب مخصوص اتاق خواب کودک دخترانه است که با فرمی خاص طراحی شده است.

سرویس اتاق خواب دخترانه جوان

تصویر شانزده

 

 در «تصویر هفده» می‌توانید تختی با شکلی متفاوت مشاهده کنید. شما می‌توانید هر فرمی و شکلی را برای تخت خواب دخترانه خود انتخاب کنید. کافی است مدل آن را برای ساخت سفارش دهید.دقت کنید که این مدل با دکوراسیون اتاق خواب دخترانه هماهنگ باشد.

طراحی اتاق خواب دخترانه جوان

تصویر هفده

 

«تصویر هجده» اتخت خواب دو نفره کم جا است. اگر متراژ اتاقتان محدود است این مدل تخت خواب ها بهترین انتخاب هستند.

سرویس اتاق خواب دخترانه نوجوان

تصویر هجده

 

ست تختخواب و میز ارایش دخترانه

ست اتاق خواب نوجوان دخترانه کار را برای دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان راحت می‌کند. این ست می‌تواند، ست تختخواب و میز ارایش دخترانه باشد یا ست تخت خواب و میز تحریر دخترانه باشد. شما می‌توانید با توجه به نیازها و راحتی خودتان هر وسیله ای که نیاز داشتید را در هنگام خرید، برای ساخت سفارش دهید تا یک سرویس کامل اتاق خواب را تحویل بگیرید.

 

در «تصاویر نوزده، بیست و بیست و یک» سرویس اتاق خواب دخترانه جوان را با فرم‌ها و سبک‌های خاص نشان می‌دهد.

تخت خواب زیبا دخترانه

تصویر نوزده

 

ست اتاق دخترانه

تصویر بیست

 

عکس سرویس اتاق خواب دخترانه

تصویر بیست و یک

 

آینه دکوراسیون اتاق خواب دخترانه لاکچری

امکان ندارد دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه را بررسی کنید و در آن آینه نبینید! آینه برای اتاق دخترانه از وسایل مهم و ضروری است که معمولا بر روی دیوار یا روی میز ارایش قرار دارد. 

 

«تصویر بیست و دو» اتاق خواب دخترانه جوانی است که در آن از آینه قدی با قابی طلایی ست شده با فضا استفاده کرده است.

آینه اتاق خواب دخترانه

تصویر بیست و دو

 

 در «تصویر بیست و سه» اتاق دخترانه ای را می‌بینید که به کمک آینه در اتاق تقارن ایجاد کرده است. آینه برای اتاق خواب‌هایی با فضای کوچک بهترین انتخاب هستند زیرا فضا را بزرگ تر نشان می‌دهند.

آینه اتاق خواب دخترانه 2020

تصویر بیست و سه

 

آباژور اتاق خواب دخترانه جوان

آباژور یکی از وسایل اتاق دخترانه نوجوان است که انواع مختلفی دارد. که می‌توانید با توجه به فضای مدنظرتان آباژو اتاق خواب دخترانه را خریداری کنید.

 

«تصویر بیست و چهار» نوعی آباژور ایستاده است. اگر فضای بزرگی در اتاق خواب دخترانه خود دارید، این مدل آباژورها بهترین انتخاب هستند.

آباژور اتاق خواب دخترانه

تصویر بیست و چهار

 

«تصویر بیست و پنج» نوعی آباژور با طراحی خاص است. به کمک این مدل آباژورها می‌توانید به اتاق خود شخصیت مشخصی بدهید.

آباژور اتاق خواب دخترانه 2020

تصویر بیست و پنج

 

«تصویر بیست و شش» نوعی آباژور کنار تختی است. اگر میزی کنار تخت خود دارید برای زیبایی آن می‌توانید از این مدل آباژورها استفاده کنید.

آباژور اتاق خواب دخترانه جوان 2020

تصویر بیست و شش

 

مدل لوستر اتاق خواب دخترانه نوجوان ساده

لوستر از وسایلی که معمولا کمتر کسی به آن برای دکوراسیون اتاق خواب جوان دخترانه توجه می‌کند. در حالی که لوستر اتاق خواب دخترانه نیز انواع مختلفی دارد که به چیدمان اتاق خواب دخترانه شخصیت می‌دهد.

 

«تصویر بیست و هفت» نوعی لوستر ساده که برای اتاق خوابی به سبک مدرن یا مینیمال مناسب است.

مدل لوستر اتاق خواب دخترانه

تصویر بیست و هفت

 

«تصویر بیست و هشت» نوعی لوستر با فرمی خاص مخصوص اتاق خواب دخترانه نوجوان یا کودک است.

مدل لوستر اتاق خواب دخترانه 2020

تصویر بیست و هشت

 

«تصویر بیست و نه» نوعی لوستر کلاسیک مناسب برای اتاق دخترانه است. در هنگام انتخاب لوستر به سبک اتاق نیز توجه کنید.

 لوستر اتاق خواب دخترانه

تصویر بیست و نه

 

کمد دیواری اتاق خواب دخترانه شیک

طراحی کمد دیواری برای اتاق نوجوان دخترانه به عوامل مختلفی اعم از متراژ فضا، نیازمندی صاحب اتاق به کمد و موارد دیگر بستگی دارد. که باید با توجه به این موارد کمد دیواری اتاق خواب دخترانه طراحی شود.

حتما بخوانید: جدیدترین مدل کمد دیواری اتاق خواب کوچک 2021

 

«تصویر سی» مدل کمد دیواری اتاق دخترانه است که به سبک کلاسیک هماهنگ با سبک اتاق طراحی شده است.

مدل کمد دیواری نوجوان دخترانه

تصویر سی

 

«تصویر سی و یک» نوعی کمد روباز است که برای اتاق خواب دخترانه طراحی شده است.

مدل کمد دیواری نوجوان دخترانه 2020

تصویر سی و یک

 

در «تصویر سی و دو» می‌توانید کمد دیواری که در کنار تخت خواب و میزتحریر طراحی شده است را مشاهده کنید.

طرح کمد دیواری اتاق خواب دخترانه

تصویر سی و دو

 

جدیدترین مدل های تخت خواب شیک

یکی از سوال‌هایی که خیلی از ما پرسیده می‌شود این است که: تخت خواب شیک و لوکس با قیمت مناسب از کجا می‌توانم خریداری کنم؟

الماس پلاس، فروشگاه آنلاین تخت خواب و سرویس خواب شیک و لوکس با بهترین قیمت‌ها است که می‌توانید تخت خواب مورد نظرتان را به آن‌ها سفارش بدهید و درب منزل تحویل بگیرید.

می‌توانید برای ثبت سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر به سایت الماس پلاس سر بزنید: www.almasplusss.com

و برای دیدن نمونه‌های بیشتر به صفحه اینستاگرام الماس پلاس بروید: @almasplusss

شماره تماس: 09906957693

 

جدیدترین مدل های تخت خواب شیک

نمونه مدل جدیدترین و شیک ترین تخت خواب دو نفره لوکس از الماس پلاس

 

تخت خواب شیک

شیک ترین و جدیدترین مدل تخت خواب لوکس و لاکچری

 

جدیدترین مدل تخت خواب

نمونه مدل تخت خواب دو نفره لوکس الماس پلاس

 

جدیدترین مدل های تخت خواب

شیک ترین و بهترین مدل تخت خواب لاکچری و راحت

 

 مدل های تخت خواب شیک

شیک ترین و بهترین مدل تخت خواب لاکچری الماس پلاس

 

جدیدترین مدل های تخت خواب جدید

طراحی بهترین مدل تخت خواب لوکس الماس پلاس

 

جدیدترین مدل های تخت خواب لوکس

استفاده از رنگ روشن برای طراحی نمونه مدل تخت خواب الماس پلاس

 

جدیدترین مدل های تخت خواب شیک

شیک ترین و زیباترین مدل تخت خواب دو نفره الماس پلاس

 

سرویس خواب شیک

طراحی تخت خواب دو نفره لاکچری

 

جدیدترین مدل های تخت خواب شیک

استفاده از رنگ ابی برای تخت خواب دو نفره لاکچری الماس پلاس

 

 سخن آخر

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه جوان 2021 نیازمند سلیقه و احساسات دخترانه است. ما در این مقاله سعی کردیم عکس های اتاق خواب دخترانه را به همراه نکاتی ارزشمند برایتان قرار بدهیم تا شما در کنار سلیقه و خلاقیتتان اتاق خواب رویایی دخترانه خود را طراحی کنید و از آن نهایت لذت را ببرید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال ایده هایی خلاقانه هستید، مقاله دکوراسیون اتاق خواب دخترانه + 11 ترفند خلاقانه را مطالعه کنید.

نظرات خود را درباره این مقاله برایمان بنویسید.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
سوال خود را بپرسید
سفارش کالا و خدمات دکوراسیون
در حال گرفتن اطلاعات...
در حال گرفتن اطلاعات...
تازه‌های اینستاگرام
نظرات کاربران روی این مقاله
Nazi
۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴

خیلی عالی هست مطالبتون ...درباره موضوعات اینچنینی بیشتر بنویسید🌹

پاسخ
نظر خود را ثبت کنید