نمایش قدرت و کیفیت رونیکس در نمایشگاه صنعت ساختمان 1402

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه تاریخ نگارش: ۱۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۳
تعداد رای‌دهندگان:
۰
۰

بیست‌و‌سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران از فردا 12 مرداد 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود

نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران فردا آغاز می‌شود

بیست‌و‌سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران از فردا 12 مرداد 1402 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه با هدف ایجاد ارتباط بین اصناف و صنایع مرتبط با ساختمان، تامین نیازمندی‌های مشتریان، رونق‌بخشی به صنعت ساختمان و معرفی‌ آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های صنعت ساختمان و صنایع وابسته برگزار خواهد شد.

رونیکس به‌عنوان برند پیشرو در صنعت ابزار کشور در بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان 1402 حضور خواهد داشت تا تنوع گسترده‌ محصولات باکیفیت خود را با بیش از ۲۵۰۰ محصول از ابزارآلات برقی، شارژی، بادی و بنزینی، به همراه بزرگ‌ترین بانک قطعات ابزار کشور با بیش از ۳۴۰۰۰ نوع قطعه به علاقه‌مندان صنعت ابزار و ساختمان ارائه دهد.

این نمایشگاه بین‌المللی یکی از بزرگترین و معتبرترین رویدادهای صنعت ساختمان در کشور و خاورمیانه است و شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در حوزه صنعت ساختمان و تولیدکنندگان ابزار و یراق ساختمانی در آن حضور خواهند داشت. زمان برگزاری نمایشگاه، مورخ ۱۲ الی ۱۵ مرداد ماه و زمان بازدید از 8 صبح تا 16 عصر خواهد بود.

رونیکس کلیه سازمان‌ها، کارخانجات و همکاران صنعت ساختمان، صنف ابزار و تمام عزیزان علاقه‌مند به صنعت ابزار و ساختمان را به بازدید از غرفه خود در سالن 40 نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان تهران دعوت می‌کند.

برچسب ها:
رونیکس
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
در حال گرفتن اطلاعات...
سفارش کالا و خدمات دکوراسیون
نظرات کاربران روی این مقاله