سوال خود را بپرسید
مدیر سایت سوال کرده:
۱
پاسخ
۵۷۹
بازدید
۰
ستاره

معرفی گیاهان لوکس برای دکوراسیون داخلی

چند نوع گیاه لوکس برای دکوراسیون داخلی می شناسید؟
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
مدیر سایت پاسخ داده:

درختچه فیکوس الاستیکا، این گیاه با ساقه چوبی و بر‌گ‌های براق و چرمی همیشه جذاب هست و تو چهار گونه ابلق سفید، ابلق با زمینه قرمز، قرمز تیره و سبز ساده موجود هست که در دسته گیاهان لوکس به حساب میاد.

گیاه پرنده بهشتی یا استرلیتزیا، پرنده بهشتی یا مرغ بهشتی یکی از محبوب ترین گیاهان سراسر دنیا است. اندازه نسبتا بلند، برگ‌های کشیده و گل‌هایی شبیه پرنده ای در حال پرواز یه منظره استوایی رو به دکور منزلتون میده!

گیاه یوکا، این گیاه جذاب یکی از مقاوم ترین گیاهان آپارتمانی به حساب میاد. ساقه چوبی ضخیم و برگ‌های سوزنی سبز رنگ این گیاه زیبا همیشه یکی از انتخاب‌های مهم طراحان برای دکور داخلی هست.

برگ انجیری، با برگ‌های پهن و زیباش یکی از بهترین‌هاست برای دکور داخلی، البته گونه‌های زیادی داره که نوع ابلق، فر، مینیاتوری، مونسترا، کنتیایی، حصیری و پنجه شیری اون شناخته شده تر هستند.

ارکیده، از مشهورترین گل های لوکس که تموم رنگ‌های اون رو میتونید به غیر از مشکی ببینید!

درختچه فیکوس لیراتا یا انجیر ربابی، برگ پهن چرمی با رگه‌های برجسته و حاشیه موجدار فیکوس لیراتا و به یه گیاه لوکس تبدیل کرده هست. جزو گیاهان تصفیه کننده هواست و جایزه انجمن باغبانی باغ سلطنتی رو هم کسب کرده.

گیاه زامیوفولیا، با برگ‌های بیضی شکل، براق، ساق‌های گوشتی و متورم که به گیاه ابدیت، گوهر زنگبار، نخل زمرد، گیاه زوزو هم معروف و چهار گونه ابلق، بلک، میکرو سبز ساده اون موجود هست.

بونسای، با بن سای به هنر کاشت درختان تربیت شده و اصلاح شده کوچک تو گلدون گفته میشه که بیشتر درختان رو میشه با اصلاح به بن سای تبدیل کرد. مثلا: فیکوس جینسینگ و آدنیون اوبسام پرطرفدار هستند.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳
۰
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: