سوال خود را بپرسید
مدیر سایت سوال کرده:
۱
پاسخ
۶۵۲
بازدید
۰
ستاره

چطور ابعاد تخت رو انتخاب کنیم؟

تخت خواب‌ها ابعاد و اندازه متفاوتی دارند. شما بر چه اساسی ابعاد اون رو برای دکوراسیون داخلی اتاق خوابتون استفاده میکنید؟
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶
مدیر سایت پاسخ داده:

این و میدونیم که یک اتدازه از تخت خواب برای همه افراد مناسب نیست، پس باید با توجه به نوع کاربرد، فضای اتاق و جثه خودتون اندازه تخت را انتخاب کنین. کوچکترین سایز تخت مخصوص بچه‌ها است و معمولا با عرض ۶۰ سانتی متر و طول ۱۴۰ سانتی متر ساخته میشود،البته به سن و قد آنها هم بستگی داره.

تخت خواب های یک نفره سایزهای مختلفی داره که طول همه ۲۰۰سانتی متر هستش و با عرض‌های ۹۰،۱۰۰ و ۱۲۰ ساخته میشود البته عرض نود انها مناسب افرادی با اندام متوسط است. تخت خواب های ۱.۵ نفره که به تختهای دوقلو هم معروفن با عرض۱۴۰ و طول ۲۰۰ سانتی متر ساخته میشوند و بیشتر برای اتاق مهمان،نوجوان و اتاقی بافضای کوچک مناسبند.

تخت خواب دو نفره کویینQueen  با عرض۱۶۰ و طول ۲۰۰سانتی متر ساخته میشوو و علاوه بر اینکه فضای کافی به هر فرد میدهد فضای کمتری را اشغال میکند و جزو پرطرفدارترین‌ها است و یکی از مزایاش این است که به این اندازه رو تختی‌های متنوعی موجوده.

تخت خواب دو نفره کینگ king با عرض۱۸۰ و طول۲۰۰ سانتی متر ساخته میشود.از بزرگترینها است و نیاز به اتاق بزرکی دارد برای کسانی مناسب است که جثه بزرگی دارند همینطور افرادی که موقع خواب زیاد جابه‌جا میشوند و زوج هایی که کودک‌شون و کنار خودشون می‌خوابونن.

تخت خواب سوپر کینگ super king بزرگترین سایز تخت خواب محسوب میشود و با طول و عرض ۲۰۰ سانتی متر موجود و به شکل مربع هستش. تخت خواب‌های دایره‌ای هم با قطر۲۱۵ سانتی متر ساخته میشود.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۳۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶
۰
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: