سوال خود را بپرسید
مدیر سایت سوال کرده:
۱
پاسخ
۳۲۷۳
بازدید
۴
ستاره

آلکور (alkur) چیست و در کجا استفاده میشه؟

چه اطلاعاتی از آلکور دارید؟
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۲
مدیر سایت پاسخ داده:

همون روکش‌های خود چسب هستند که می توانند در سریعترین زمان ممکن روی سطوح مختلف اجرا بشوند. آلکور در واقع اسم یک برند آلمانی هستش که این محصول را با تنوع و کیفیت بالا وارد بازار کرده و از بهترین‌ها است و در ایران به اسامی مختلفی مثل برچسب‌های کابینتی،کاغذ دیواری ضد آب، برچسب ضد آب معروفند.

از جنس پی ‌وی ‌سی و ضد آب هستند و میشه علاوه بر آشپزخانه در حمام و سرویس بهداشتی هم اجرا بشند. تو طرح و مدلهای مختلفی موجود است و هر طرح بافت مخصوص به خودش و داره؛مثلا طرح چوب،بافت زبری مثل چوب،طرح کاشی با سطح سیقلی و طرح‌های مشابه کاغذ دیواری با بافت‌ های ریز و درشت و مات و براق تولید میشود.

به راحتی روی انواع سطوح مثل گچ،رنگ،چوب،فلز،سرامیک و کاشی و روی انواع کابینت ام‌دی‌اف،فلزی و های‌گلاس میچسبد. رول های اون با طول ۱۵ متر و عرض ۴۵ سانتی متر موجوده که حدودا ۶ متر مربع را به خوبی پوشش میدهد و باید بگم که طرح دقیقی دارند مثلا در نصب رولهای طرحدار به راحتی میشه لبه‌های طرحدار را به هم جفت کرد و طرحی یک شکل به دست آورد.

قیمت مناسبی دارد و اجرای آن کم دردسر است،اگر نمیخواهید وسایلتونو و تعویض کنید و هزینه زیادی و پرداخت کنید برچسب‌ های آلکور یکی از بهترین گزینه‌ها برای تغییر و تنوع هستش به شرط اینکه درست اجرا بشود.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۲۹ آذر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۲
۲
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: