سوال خود را بپرسید
مدیر سایت سوال کرده:
۱
پاسخ
۶۳۸
بازدید
۰
ستاره

چند نوع رنگ ساختمونی داریم؟

رنگ‌های ساختمونی با توجه به ویژگی‌هایی که دارند اسم‌ها مختلفی دارند که برای پاسخ به این پرسش به معرفی چند مورد پرداختیم!
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
مدیر سایت پاسخ داده:

رنگ پلاستیک: این رنگ بو نداره، زود خشک میشه. اجرای اون راحت هست و سرعت بالایی داره. ایراد اصلی این رنگ، اینه کـه زود کثیـف میشه و قابل شست‌وشو هم نیست.

رنگ روغنی: این رنگ قابـل شست‌وشـو هست و راحت تمیز میشه. بوی رنگ روغنی تنـد و مضر هست و اجرای اون چند مرحله داره و زمان‌بر هست.

رنگ اکرلیک: این رنگ سریع خشک میشه، قابل شست‌وشـو هست، بوی این نوع رنگ خیلی کمه و پوشش‌دهی اون بالاست.

رنگ مولتی کالر: تنـوع طرح و رنگ‌اش بالاست، بـوی کمـی داره، قابل شست‌وشـو هست، گرد، غبـار و دود رو جذب نمی‎کنه و سرعـت اجرای بالایی داره!

رنگ بلکا: این رنگ عایق حرارت، برودت و صوت هست، قابل اجرا بر روی انواع مصالح بدون نیاز به زیرسازی اولیه هست و قابلیت شست‌وشو داره.

رنگ پتینه: ترکیبی از انـواع رنگ‌ها تو این رنگ دیده میشه که آرام‌بخش هست، گـرد، غبار و کثیفی رو کم‌تر نشـون میده، جلوه خاص و شیکی به محیـط می‌بخشه.

رنگ نانو: این رنگ، ضدآب و ضدباکتری هست و قابلیت ترمیم‌شوندگی داره. این رنگ جزء یکی از جدیدترین و باکیفیت‌ترین رنگ‌ها به‌حساب میاد.

رنگ کنیتکس: باعث ایجاد پوششی برجسته میشه، پوشش دهی و دوام بسیار بالایی داره و تو هر شرایط آب و هوایی مقاومت میکنه. از پرلیت، پنبه نسوز، مواد رنگی و رزین تشکیل شده هست.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
۰
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: