سوال خود را بپرسید
مدیر سایت سوال کرده:
۱
پاسخ
۵۸۸
بازدید
۰
ستاره

چند نوع پرده کرکره می‌شناسید؟

برای ما ایرانی‌ها که حساسیت زیادی به حریم خونه داریم و دوست نداریم فضای داخلی از بیرون دید داشته باشه، پرده خیلی مهمه ولی از طرفی انتخاب مدل پرده هم سختی‌های خودش رو داره. در پاسخ به این سوال با انواع پرده مدل کرکره آشنا میشید!
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
مدیر سایت پاسخ داده:

آلومینیومی: یکی از معروف ترین و محبوب ترین انواع کرکره هست که استحکام و دوام بالایی داره و میزان روشنایی و نور خونه رو تنظیم و کنترل میکنه. می‌تونید منظره یکپارچه‌ای رو تو اتاق خود ایجاد کنید.

شید: غالبا استحکام خوبی داره و تو مدل‌های دستی یا مکانیزه با ریموت کنترل میشه. می‌تونید جنس ضخیم یا نازک اون رو تهیه کنید. اگه جنس پارچه پرده نازک تر باشه، نور بیشتری رو وارد فضای داخلی میکنه.

چوبی: این نوع پرده کرکره ای از متریال طبیعی و غالبا چوب‌های بامبو، توس و یا افرا ساخته میشه و میتونه فضای اتاق و خونه شما رو به کلی گرم و صمیمی تر جلوه بده.

زبرا: پرده زیرا دارای دو لایه موازی توری و غیر توری روی هم هست و صورت دوبل طراحی میشه. این ویژگی میزان نور به صورت سایه روشن رو کنترل میکنه و لایه‌ها میتونن روی هم حرکت کنن.

لوردراپه: نوعی پرده کرکره ای با طراحی به صورت عمودی هست. با پارچه‌هایی شبیه به تیغه ساخته میشه که روی یه ریل آلومینیومی کنار هم قرار میگیره و به وسیله یک اهرم به هم مرتبط میشه

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
۰
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: