سوال خود را بپرسید
مدیر سایت سوال کرده:
۱
پاسخ
۵۹۸
بازدید
۰
ستاره

ساعت رو روی کدوم دیوار نصب کنیم؟

ساعت یکی از اکسسوری‌های مهم هر خونه ای هست که موقع نصبش ممکنه دچار شک بشیم که دقیقا روی کدوم دیوار وصلش کنیم! بریم ببینیم دقیقا کجاها میتونه ساعت نصب بشه؟!
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
مدیر سایت پاسخ داده:

قبل از هر چیز به اندازه و ابعاد ساعت دیواری منزلتون دقت کنید. انتخاب ساعت دیواری کوچک برای دیوارهای بزرگ و بالعکس مناسب نیست. به طور کلی ساعت باید جایی قرار بگیره که از تمام قسمت‌های فصای پذیرایی یا اتاق نشیمن به راحتی دیده بشه. مثلا یکی از بهترین گزینه‌ها دیوار پشت کاناپه هست.

اگه تو خونه شومینه دارین و یه نقطه کانونی در نظر گرفته میشه، فضای بالای شومینه رو می تونید برای ساعت در نظر بگیرین. چون هم شومینه رو کامل میکنه و هم جلوه خاصی به دکورمنزلتون میده. تو خونه‌های امروزی معمولا فضای غذاخوری و پذیرایی یکی شده و یکی از بهترین گزینه‌ها نصب ساعت روی دیوار نزدیک میز غذاخوری هستش. بالای کنسول معمولا برای آینه استفاده میشه اما اگه میخواین متفاوت عمل کنین فضای مناسبی برای گذاشتن ساعت هستش.

مرکز ساعت 152 تا 156 سانتی متر باید از سطح زمین فاصله داشته باشه و برای خونه‌هایی با سقف بلند این ارتفاع میتونه به 165 سانتی متر هم برسه. البته برای ساعت‌هایی با قطر 30 تا 60 سانتی متر!

قبل از خرید ساعت به هارمونی رنگ، بافت، فرم دیوار یا مبلمان منزلتون و فضایی که ساعت قرار میگیره دقت کنید.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷
۰
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: