سوال خود را بپرسید
ضحی خوش روان سوال کرده:
۱
پاسخ
۷۳۹
بازدید
۰
ستاره

شال مبل چیست و چه کاربردی داره؟

سلام، وقتتون بخیر. جدیدا عنصری به نام شال مبل خیلی مد شده. ممنون میشم راجع بهش اطلاعات قرار بدین. شال مبل چیه و چه کاربردی داره؟
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱
مدیر سایت پاسخ داده:

سلام، وقت شما هم بخیر!

شال مبل یه وسیله تزیینی ساده و زیبا است که تو جنس‌های مختلف تولید میشه و می‌تونه به دکور خونتون رنگ، بافت و طرح تازه ای بده. گاهی به عنوان یه کاور برای جلوگیری از کثیف شدن مبل استفاده میشه یا به عنوان یه پوشش گرم در زمستون و گاهی هم صرفا جنبه تزیینی داره.

شال مبل برای نشیمن مبلمان بزرگ نیست می‌تونید برای مبل‌های تک، صندلی، پاف یا نیمکت و هرجای خونه، حتی توی حیاط، بالکن یا تراس هم ازش استفاده کرد.

می‌تونید به صورت تا شده روی دسته یا نشیمن مبل یا آویزی تا روی زمین قرار بدیم و گاهی روی تکیه گاه، دسته مبل یا صندلی پهن کنیم.

برای انتخاب یه شال مبل مناسب به وسایل خونه یه نگاهی بندازید و با یه قسمت از خونتون ست کنید. مثلا با گلدون روی میز یا کوسن‌ها. اگر مبلمان منزلتون ساده و تک رنگ هست هم می‌تونید از شال ساده استفاده کنید. مثلا یه درجه تیره تر یا روشن تر، و هم از رنگ‌های گرم یا طرحدار که فضا از یکنواختی دربیاد.

رنگ‌های سفید، خاکستری، طوسی، بژ و به طور کلی رنگ‌های خنثی گزینه‌های خوبی هستند چون به راحتی با هر مبلی ست میشن. از انواع شال مبل می‌تونیم مدل پارچه ای، خز، بافت و مخمل رو نام ببریم. همچنین سایزهای متفاوتی داره!

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
۰
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: