سوال خود را بپرسید
مدیر سایت سوال کرده:
۱
پاسخ
۷۴۳
بازدید
۰
ستاره

چه رنگی مناسب خانه‌های کوچک هست؟

رنگ‌ها به راحتی می‌تونن روی بزرگ یا کوچک شدن فضا تاثیر بگذارند. حالا به نظر شما چه رنگ‌هایی مناسب خانه‌های کوچک هست؟
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶
مدیر سایت پاسخ داده:

رنگ بتنی: بتن یکی از ترندهای مطرح طراحی‌داخلی تو سال‌های اخیر هست. رنگ طوسی ای که حسی از بافت بتن رو ایجاد میکنه، فضایی صنعتی به مکان می‌بخشه. از اون جایی که بر روی دیوارهایی که بافت بتنی دارن، میشه طیف‌های مختلف رنگ طوسی رو به طور نامنظم و درهم مشاهده کرد، نور نیز می‌تونه تاثیر قابل توجهی رو بر روی دیوار ایجاد کنه.

رنگ سالمونی: رنگی بین صورتی و نارنجی (رنگ ماهی سالمون). این رنگ در هر مکانی که به کار برده بشه، هم فضایی روشن و دلباز ایجاد کرده و هم تاثیری بسیار قابل توجه رو به نمایش میذاره. به همین خاطر تو مکان‌های کوچک یکی از زیباترین و ایده ال ترین روش‌ها برای ایجاد فضایی دلباز بدون ایجاد حس خفگی در فضا، اینه که یکی از دیوارها رو به رنگ سالمونی روشن، رنگ آمیزی کنین.

رنگ کرم: این یه حقیقته که دیوارهای سفید باعث دلباز و روشن‌ تر شدن مکان میشن اما فراموش نکنین که طراحی کردن مکانی با دیوارهای کاملا سفید، بسیار دشوار هست. زمانی که دیوارهای سفید با مبلمانی  در رنگ‌های مناسب ترکیب نشن، فضایی خسته کننده و نامناسب ایجاد می‌کنند. همچنین تمیز نگه داشتن دیوارهای سفید نیز کار آسونی نخواهد بود. این در حالی هست که رنگ کرم تمام امتیازات رنگ کرم رو داشته، نسبت به رنگ سفید راحت تر هماهنگی یافته و استفاده از اون ساده تر هست.

سیاه و سفید: ترکیب رنگ‌های سیله و سفید همیشه بسیار قابل توجه و چشم نواز هست. استفاده از ترکیب رنگی و طرح‌های سیاه و سفید بر روی دیواری از یه مکان کوچک، می‌تونه با تغییر دادن تمام فضای موجود بدون هیچ تلاشی یه نقطه کانونی زیبا رو به نمایش بذاره.

رنگ طوسی خاکستری: زمانی که صحبت از سبک مدرن میشه بدون شک اولین چیزی که به ذهن خطور میکنه رنگ طوسی هست. تمام طیف‌های رنگ طوسی برای طراحی مدرن مناسب هستن. اما برای مکان‌های باریک و کوچک، رنگ طوسی خاکستری که طیفی روشن، اما قدرتمند رنگ طوسی به شمار میره، رنگ ایده الی خواهد بود.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۷
۰
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: