سوال خود را بپرسید
مدیر سایت سوال کرده:
۱
پاسخ
۱۰۴۸
بازدید
۵
ستاره

ست کردن رنگ مبل با فرش یا پرده؟! کدوم بهتره؟

قوانین ست کردن رنگ مبل با فرش چیه؟ ست کردن رنگ مبل با فرش یا پرده؟!
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
مدیر سایت پاسخ داده:

یکی از مهم‌ترین اصول ست کردن مبل و فرش توجه به رنگ انتخابی مبلمان و یا کوسن‌های اون‌ها هست. برای مثال: اگر مبلمان شما دارای رنگ‌های گرم و نسبتا تند هست پس فرش انتخابی شما باید دست کم از رنگ‌های خنثی و با تناژ ملایم‌تری از رنگ مبلمان باشه. همچنین اگه مبلمان انتخابی شما دارای طرح‌های نسبتا شلوغ هست، فرش انتخابی شما باید حتما ساده باشه تا باعث اغتشاش بصری تو فضا نشه.

یکی‌دیگه از راه‌های ست کردن مبلمان با سایر لوازم منزل، ست کردن رنگ مبل با پرده هست که به عنوان یکی از اصولی ترین قواعد دکوراسیون منزل به حساب میاد. برای ست کردن مبل و پرده استفاده از ترکیب رنگ کوسن‌ها و یا انتخاب جنس و طرح پارچه ای هماهنگ با مبل و کوسن برای پرده به خصوص والان اون توصیه میشه.

به طور کلی نمیشه برای ست کردن لوازم منزل قانون مشخصی وضع کرد. به خصوص در رابطه با مبلمان که عنصر اصلی و کلیدی فضای خونه محسوب میشن؛ بنابراین بهتر هست با توجه به فضای داخلی منزلتون مدل، طرح، رنگ مبلمان و جزییاتی مانند ابعاد و متراژ فضایی یکی از موارد را برای ست کرد رنگ مبل و پرده خودتون انتخاب کنید، اما توجه داشته باشین که می‌تونین مبل خودتون رو همزمان با فرش و پرده هماهنگ کنین و ظاهر دلچسب تری برای دکوراسیون داخلی به وجود بیارین.

امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
۵
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: