سوال خود را بپرسید
مدیر سایت سوال کرده:
۲
پاسخ
۱۳۴۲
بازدید
۰
ستاره

چه ایده هایی برای چیدمان اتاق خواب با متراژ کم وجود داره؟

همانطور که میدونید با زیاد شدن مشکلات اقتصادی و افزایش قیمت خانه ها، خانواده ها به سمت خانه ها با متراژ کم می روند. خوب به طبع خانه با متراژ کم دارای اتاق خواب های کوچک است. بنظر شما چه دکوراسیونی برای اتاق خواب با فضای کوچک وجود داره؟
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۱۲
مدیر سایت پاسخ داده:
برای پاسخ به این پرسش با بسازو بچین همراه باشید: انتخاب رنگ اتاق خواب کوچک یکی از مهم ترین عواملی هست که باید مورد توجه قرار بگیره. بهتر هست از رنگ های روشن و آرامش بخش در فضای اتاق خواب های کوچک استفاده کنید تا فضای اتاق خواب های بزرگ تر از حد معمول به نظر برسد. تخت خواب یکی از مهم ترین وسایل در فضای اتاق خواب بزرگ و کوچک هست بنابراین بهتره که با توجه به فرم و شکل اتاق خواب تخت خواب مناسبی را انتخاب کنین. در فضای اتاق خواب ها با متراژ کوچک بهتر است از تخت خواب های کوچک و سبک استفاده کنید زیرا تخت خواب ها بزرگ و جاگیر باعث می شون فضای اتاق خواب شما، کوچکتر از حد معمول بنظر برسد. ایجاد نورپردازی مناسب در فضا ی اتاق خواب کوچک باعث ایجاد لایه های مختلف نورانی میشود و علاوه بر این گر نورپردازی اتاق خواب مناسب باشد، فضای آن بزرگتر به نظر می رسد. برای طراحی نورپردازی در اتاق خواب ها با متراژ کوچک می توانین از لامپ های کم مصرف، آباژور و لوسترهای زیبا استفاده کنین.
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
۰
ستاره
پاسخ
مدیر سایت پاسخ داده:
در دو مقاله با عنوان های : (طراحی و چیدمان اتاق های کوچک خانه! - انواع مبلمان کوچک و کم جا، چیدمان فضای نقلی و کوچک.) مفصل راجع به فضاهای کوچک و مبلمان های کوچک توضیح دادیم و میتونید جواب این سوال را مفصل تر در این مقالات پیدا کنید.
امتیاز دهید: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
۰
ستاره
پاسخ
پاسخ شما: